Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buraczek207

PC do 2200[Do gier;)] wsparcie

Polecane posty

Witam mam zamiar zlozyc pc, lecz nie mam w tym zbytniego doswiadczenia, w sumie wybralem podzespoly lecz nie wiem czy bd one wydajne w grach. Szukam konfiguracji wydajnej w grach. ktora pociagnie BF3 na max ustawieniach jak i rowniez z nowymi tytulami poradzi sobie conajmniej na srednich ustawieniach graficznych.

Czy moze trzeba cos zamienic? moze zupelnie inna koniguracja wchodzi w gre? jestem otwarty na

propozycje w granicy cenowej 2200

Prosze o wskazowki i uwagi. Czy taki zestaw bd odpowieni:

Procesor: Intel Core i3 2120 2x3.30 GHz BOX (LGA1155, 3MB, HD2000, 65W)

Płyta główna: Gigabyte GA-Z77-DS3H, Z77, VGA, HDMI, DVI, DDR3, SATA3, Raid, GBLAN, ATX, LGA1155

Pamięć: DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX Blu XMP (2x4GB, DualDDR, CL9)

Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200 1TB, SATA-III, 64MB cache

Nagrywarka: LG GH24NS90 DVD?R 24x, DVD+RW 8x, CD-RW 32x, DVD+R DL 12x, DVD-RAM 12x, OEM, SATA, Black

Karta dźwięk.: Realtek ALC887 (zintegrowany/a)

Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbit/s (zintegrowany/a)

Karta graficzna: Radeon HD7770 Gigabyte 1024MB GDDR5, 2xmDP, HDMI, DVI, PCI-E OC 1050/4500

Obudowa: AeroCool PGS Strike-X Black (bez zasilacza)

no i zasilacz jeszcze nie wiem jaki;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscami nie rozumiem tego zestawu.

- po co tak droga płyta główna do i3? Tutaj by starczyła choćby i MSi B75A-G43 (i wtedy możesz wziąć i3-3220), czy nawet najtańszy ASRock H61M-S (choć on nie ma z kolei USB3 i SATA3).

- pamięci dość drogie, zmień na Crucial Ballistix Sport.

- Aerocool Strike-X za 250zł to rozbój w biały dzień. Do zmiany na np. SilentiumPC Gladius M40.

- HD7770 w tym budżecie brzmi kiepsko... daj przynajmniej GTX650Ti, a najlepiej HD7850.

Z zasilaczy np. Seasonic SS-500ET. Można też pomyśleć nad zmianą sklepu na tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz, co do sklepu to oczywiscie zmienie na tanszy;) tam tylko "skladalem" zestaw.

Co do zestawienia pisalem ze brak mi doswiadczenia dlatego tez zwracam sie o pomoc;) przed zakupem jeszcze ze 100razy zastanowie sie i zapytam bo nie chce wydawac kasy na sprzet ktory bd gorszy od tanszego sprzetu z lepiej dobranymi podzespolami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu to zmień na Morele.net . Tam masz składanie komputera i miła, szybka obsługa. Yojo, nie lepiej dać ciut tańszy zasilacz Aerocool VP-450? Czy nie pasowałby do zestawu?

P.S. Jak będziesz zamawiał w Morele.net , to w usłudze montażu komputera wpisz kod: O6A2MVKEK1 - wtedy montaż zamieni się na 1 złotówkę, a wysyłka będzie darmowa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bd modernizowal dlatego tez chcial bym aby plyta glowna byla w miare "przyszlosciowa"[na 2-3lata i zeby mozna bylo montowac tam w przyszlosci nowesze podzespoly]. Oczywiscie jestem otwarty na propozycje zupelnie innych kofniguracji, nie jestem przeciwnikiem AMD ani GeForce wiec te procesory i karty graficznie rowniez moga byc w zestawie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...