Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Mevole

Polecane posty

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja mam problem z innej paki. Otóz po kupieniu CoD'a grałem około 3 miechy w single i multi, pozniej mialem mala przerwe nie grałem ale gra ciagle była na dysku. Ostatnio moj pc byl formatowany, wiec i CoD'a musialem zainstalowac od nowa bo pomyslalem sobie że wróce do multi, no i tak sobie gram dziś, i po 5 min grania wywala mnie na pulpit z wysyłaj/nie wysyłaj. Właczam gre jeszcze raz gram z 2 h i znowu to samo tylko że teraz zaczeło sie [beeep] ze za mało pamieci wirtualnej.!! Jak to możliwe skoro przed formatem grałem ile wejdzie bez żadnych problemów z pamięcią?

Prosze o pomoc!! :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest kiedy wchodze na serwer (tak mam patcha 1.7) to ping przez około 2 minuty jest spox, potem skacze do 999 i przez około 1min taki zostaje potem się ureguluje, przez kolejne 5 min wszystko OK potem znowu ping 999. Nieby na publikach nic nie szkodzi ale kiedy gram PCW jest to straszne... Może macie jakieś dobre configi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytet raczej nie pomoże, ale możesz go ustawić w menadżerze zadań Windows(alt+ctrl+delete). Myślę, że radiówka może być za to odpowiedzialna. Jestem przyzwyczajony jako posiadacz takiego dostępu internetu do megawielkich pingów, dlatego też gram w CoDa 4 zazwyczaj po 3 w nocy(w dzień nie da rady). To ona może być odpowiedzialna za skoki pingów, które u mnie są jednak częste(i to nie o 10, a np. 300, a nawet i do 999).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz(stefan) - Wcześniej cod4 chulał jak szalony ping 40 jak grałem pcw 5on5. Teraz też mam 40 ale po 2 minutach LAG 999 przez 30 sek potem znowu spokojnie potem znowu 999 i wkółko. Potem czas bez lagów wydłuża się ( dziś np. grałem 10 min bez żądnych utrudnień. Może to sprawa wirusa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus może co prawda częściowo się do tego przyczynić. Nie zaszkodzi jednak zrobić skan i sprawdzić czy nic się do kompa nie przyplątało. Sprawdzałem u siebie i widzę, że CoD4 został pozbawiony bardzo przydatnego narzędzia jakim jest lagometer. Po wpisaniu komendy(cod1 i uo na pewno, w 2 nie sprawdzałem) /cg_lagometer 1 dostawaliśmy wykres odnośnie jakości połączenia, który nam mógł cokolwiek powiedzieć o przyczynie laga. Gdybyś mógł pożyczyć od kogoś pierwszego Calla(o ile sam nie masz)dobrze byłoby przetestować to. Więcej odnośnie lagometera znajdziesz tutaj.

Ps. Sprawdź czy w innej grze na multi(najlepiej strzelanka) też są te same objawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że przerywam ale ja mam taki problem w CoD 4 że nie wszystkie dźwięki działają. Co to może być???

Dziwne... no ale, jeśli masz nielegalną kopię, to podejrzewam, że wersję RIP, a na to nic nie poradzisz już. Jeśli masz oryginała znaczy, ze jest coś nie tak z systemem, lub sterownikami. W takim wypadku najlepszy jest format i wgrywanie wszystkiego od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem, jestem świeżo po zamianie systemu z Visty na XP, miało być marzenie, a okazało się, że jest mały koszmar. Otóż nie działa mi multiplayer. Po paru sekundach wyskakuje mi błąd (nie widze go, jest tylko czarny ekran i w pasku zadań "error") i już koniec gry, nawet nie mogę przemieszczać się po menu. Patch najnowszy, punk buster też. Próbowałem zamiany iw3mp.exe na .bak. Też nic nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierkę mam orginał, a z tym dźwiękiem pojawiły się problemy po zmianie kompa. Dźwięku brakuje mi również w niektórych innych grach które wcześniej na starym kompie śmigały bez problemu. Nie mam dźwięku nawet na YouTube!!!!

Prbowaem ju instalki sterownikw dzwiękowych coś tam '97 bo myślałem że to przez sterowniki HD Audio czy coś takiego, ale nic to nie dało:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki masz zepsute lub karte dźwiękową. To najprostsze przypuszczenia. Rozkręć blaszaka i sprawdź, albo idź do serwisu.

Ja mam za to inny problem, jestem świeżo po zamianie systemu z Visty na XP, miało być marzenie, a okazało się, że jest mały koszmar. Otóż nie działa mi multiplayer. Po paru sekundach wyskakuje mi błąd (nie widze go, jest tylko czarny ekran i w pasku zadań "error") i już koniec gry, nawet nie mogę przemieszczać się po menu. Patch najnowszy, punk buster też. Próbowałem zamiany iw3mp.exe na .bak. Też nic nie dało.

Miałem też taki problem z plikiem iw3mp.exe. Podejrzewam, że masz Viste z kartą realtek. Wystarczy ściągnąć sterownik: http://www.realtek.com.tw/Downloads/downlo...p;GetDown=false

Zainstalować i wtedy zmienić plik 'mssvoice.asi' na 'mssvoice.bak'.

Informacje są wzięte z serwisu Infinity Ward oraz Licomp Empik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam dziwny problem z ta grą, mianwicie gdy w grze robi się naprawdę gorąco (np. 3 misja - inwazja na miasto al asada) to komp mi się restartuje. Nie wiem czemu ;( Maksymalną temperaturą kompa mam ustawioną na ponad 70, a gdy dochodzi gdzieś do 40 to komp się restartuje. (gdy po zrestartowaniu sprawdzam temperaturę to wynosi ona 39-40)

Pomocy !!! Gra jest świetna, więc grzechem dla fanów fps-ów było by nie zagrać. Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki odnośnie mojego problemu byłbym wdzięczny za napisanie ich.

Komputer mam stosunkowo nowy - Crysis chodził mi prawie na maksymalnych detalach ( bez anty-lasingu).

Mam wgrane jednocześnie nfs:pro street i wiedźmina - oba chodzą na maks detalach i nie przerywają.

Jeszcze raz proszę o pomoc

ps: podobny problem mam z Medal of Honor:Airborne - tylko, że tu to nawet kampani nie mogę otworzyć i już się restartuje.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym sie dowiedziec czy te gre warto kupowac tylko dla multi bo od pewnego czasu nie mam co na kompie robic.:( Wczesniej gralem sporo w Cs:Source, ale tego mam dosyc wiec kupilem Enemy Territory:Quake Wars, chyba jestem fanem wspolczesnych militariow. Po za tym nawet w srednich detalach ET:QW "tnie" a gralem w demko CoD4 i na full chodzi plynnie. Fajnie byloby jakby ktos napisal tez cos o trybach w multi bo w necie patrzylem i tam jakos sa one metnie objasnione. Napiszcie tez cos o mapach. Dziekuje i przepraszam ze troszke nie na temat. Jak mozecie to zaproponujcie inna fajna gre. I jeszcze jedno co wolicie CoD2 czy CoD4 i dlaczego jesli laska:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki masz zepsute lub karte dźwiękową. To najprostsze przypuszczenia. Rozkręć blaszaka i sprawdź, albo idź do serwisu.

Miałem też taki problem z plikiem iw3mp.exe. Podejrzewam, że masz Viste z kartą realtek. Wystarczy ściągnąć sterownik: http://www.realtek.com.tw/Downloads/downlo...p;GetDown=false

Zainstalować i wtedy zmienić plik 'mssvoice.asi' na 'mssvoice.bak'.

Informacje są wzięte z serwisu Infinity Ward oraz Licomp Empik.

No właśnie mam XP, świeżo po formacie, jeszcze popróbuje, zobaczę czy na wersji 1.0 działa, jeśli tak to będę instalował po kolei wszystkie patche itd. Zobaczę jeszcze te sterowniki ale obawiam się, że będą się gryzły z ikspekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...