Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Mevole

Polecane posty

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Reszta misji była prościuteńka :mellow: .

Praktycznie, dla człowieka który ma jakotako obeznanie w FPS'ach gra jest ława nawet na najwyższych poziomach trudności.

Ja pierw przeszedłem coda na weteranie, potem zmniejszyłem poziom trudności by na spokojnie rozkoszowac się filmowością

i fabułą :)

Aha, i ja był dał wielkieeego plusa panom z Infinity Ward za misję na tankowcu. Autentycznie film akcji, ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż mam problem z grą CoD4:MW.

W trybie SinglePlayer gra dziala swietnie, problem nastepuje gdy wlacze tryb Multiplayer.

Grać mogę tylko na serverach pirackich ( gre mam oryginalna, dostalem pod choinke :rolleyes: )

Gdy próbuję połączyć się na server z wyszukiwarki/ IP lub przez X Fire, odlicza do 11 i wyskakuje następujący komunikat:

cod4mp20080126212957ik8.th.png

a później

cod4mp20080126213015zt4.th.png

Dodam, iż grę mam spatchowaną do najnowszej wersji ( 1.5 ) tak samo jak Punkbustera ( jesli ktos ma problem z PB odwiedzcie www.evenbalance.com )

Niektórzy mogą sobie pomysleć że skoro gra dziala mi na Pirackich serverach, powinienem na nich grać ale skoro wydalem te 99 zl na gre, chcialbym pograc na oryginalnych serverach.

Czytalem wszystkie tematy na tym forum, i wiem ze inne osoby również mają taki sam problem.

Niestety nie znalazlem odpowiedzi ani rozwiazania mojego problemu.

Z gory, dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może servy na jakie próbowałes się dostać mają jakieś hasła/ograniczenia co do graczy z jakiś tam krajów

(niby głupie ale może akurat).

Gry są może podzielone jakos na wersję europejską i amerykańską ?

Ale w sumie jeżeli rankingi będą działać na pirackich servach to chyba nie ma problemu ?

Może rozwiązanie bedzie na stronce producenta gry. Warto tam zajrzeć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może servy na jakie próbowałes się dostać mają jakieś hasła/ograniczenia co do graczy z jakiś tam krajów

(niby głupie ale może akurat).

Gry są może podzielone jakos na wersję europejską i amerykańską ?

Ale w sumie jeżeli rankingi będą działać na pirackich servach to chyba nie ma problemu ?

Może rozwiązanie bedzie na stronce producenta gry. Warto tam zajrzeć :D

Nie sądze zeby byly rozne wersje albo ograniczenia gdyz chcialem sobie pograc na jednym serverze z moim kumplem z Polski dzialo sie to samo.

Na stronce nie znalazlem niczego przydatnego, jedynie numer telefoniczny to LEM'u, zadzwonilem, i dowiedzialem sie ze musze zrobic update PunkBustera...... no cóż zrobilem to ponownie ( 3 dni temu updatowalem ) i nic, nadal to samo.

Nadal czekam na rozwiazanie... moze ktos kto mial ten problem i go rozwiazal mi pomoze?

Dziekuje za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z multi Cod4 a dokładniej z patchem 1.6

Po zainstalowaniu nowego patcha, ciągle wyskakuje mi informacja: "Połączenie przerwane".

Dzieje się tak odkąd zainstalowałem tego patcha. Jeszcze wczoraj wszyściuch było okey. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto bezpośredni link : http://download.nvidia.com/downloads/nZone...-PatchSetup.exe , a to z kolei na wszelki wypadek link do strony z której można patch z mapkami ściągnąć: http://www.servercommand.org/downloads.php...file&id=270 . Swoją drogą to wystarczy zajrzeć do działu "Gramy w sieci" , prawie na samym początku jest temat Call of Duty 4 a ostatni post w nim zawiera link, ale ja też się wczoraj trochę pomęczyłem zanim znalazłem namiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Na stronce nie znalazlem niczego przydatnego, jedynie numer telefoniczny to LEM'u, zadzwonilem, i dowiedzialem sie ze musze zrobic update PunkBustera...... no cóż zrobilem to ponownie ( 3 dni temu updatowalem ) i nic, nadal to samo.

Nadal czekam na rozwiazanie... moze ktos kto mial ten problem i go rozwiazal mi pomoze?

Dziekuje za odpowiedz

To może zainstaluj starsze wersje PB ?

Najlepiej takiej daty z jakiej wychodził Call czyli początek listopada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
To może zainstaluj starsze wersje PB ?

Jeśli zainstaluje starsze wersje tak jak mu radzisz to notorycznie będzie zaliczał wypady z serwerów. Serwery z PB przyjmują wyłącznie najnowsze wersje tego zabezpieczenia, co zresztą jest oczywiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Macieeek92. Miałem to samo, zamiana 3mp.exe na 3mp.bak. Tam gdzies w plikach gry. :)

Do hefpoit. Nie chcę Ciebie martwić, ale jest duże prawdopodbieństwo, że jakiś pirat, ma Twój serial i gra na nim na piracie, czasem nawet w sklepie grę otworzą i cd-keya wyciągną... (wiem o tym bo tak miałem z CS:S).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Macieeek92. Miałem to samo, zamiana 3mp.exe na 3mp.bak. Tam gdzies w plikach gry. :)

Do hefpoit. Nie chcę Ciebie martwić, ale jest duże prawdopodbieństwo, że jakiś pirat, ma Twój serial i gra na nim na piracie, czasem nawet w sklepie grę otworzą i cd-keya wyciągną... (wiem o tym bo tak miałem z CS:S).

Tez tak myslalem, ale wpisalem w googlach caly ten komunikat o bledzie i okazalo sie ze chodzi tu o moje lacze ( gdybym mial jakies nie-osiedlowe nie byloby problemu.... nic, czekam na przeniesienie komputera do innego pokoju.. moze to zadziala :P

Pomysl glupi ale warto sprobowac ^^

Dziekuje za wszystkie wasze posty, kazdy w jakims stopniu mi pomogl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż ... Radek 9600 ma obsługe Pixel Shader 2.0 ..więc teoretycznie gra powinna ruszyć

ale wymagania minamalne wg producenta :

Procesor: Intel® Pentium® 4 2.4 GHz lub AMD® Athlon 64 2800+ albo dowolny procesor 1,8Ghz Dual Core lub lepszy

RAM: 512MB RAM (768MB dla Windows Vista)

KARTA GRAFICZNA: NVIDIA® Geforce 6600 lub lepsza, albo ATI® Radeon® 9800Pro lub lepsza

KARTA DŹWIĘKOWA: Karta dźwiękowa w 100% kompatybilna z DirectX 9.0c

MIEJSCE NA TWARDYM DYSKU: 510MB wolnego miejsca na twardym dysku

INTERNET: Stałe łącze niezbędne do gry wieloosobowej

wiec karty troche lepsze niż wspomniany radosław 9600 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...