Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Stop Working


Goombas

Polecane posty

Witam, od rana męczę się z Battlefield 3 i cały czas nie mogę sobie z nim poradzić, przeinstalowywałem już grę, origina, instalowałem ponownie PunkBustera, usuwałem ,,TM" z nazwy ikony jak i z rejestru w ścieżce do BFa, usuwałem plik PROF_SAVE_body i ściągałem ponownie, przeinstalowywałem sterowniki do karty graficznej, aktualizowałem DirectX, zaktualizowałem .NET Framework, instalowałem ponownie Microsoft Visual C++ 2010 (vcredits_x86/vcredits_x64) i nadal wyskakuje ,,Battlefield 3TM Stop Working". Czy ktoś wie jak mi pomóc ? Przeszukałem już chyba cały internet, mam dość... Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

P.S

Może ma znaczenie specyfikacja mojego komputera (te najważniejsze podzespoły):

Procesor - Intel Core 2 Duo @2.66

Karta Graficzna - AMD ATI HD 5830

Ram - 4GB

System operacyjny - Windows 7 Ultimate 64-bit

Kiedyś działa mi normalnie, ale przeinstalowywałem system w wakacje i chciałem ponownie pograć z przyjaciółmi.

P.S 2

Pod koniec instalacji Battlefielda wyskoczyło mi ,,Błąd konfiguracji DirectX: wystąpił błąd wewnętrzny", jak biorę PPM na Battlefielda w Originie, a potem ,,Napraw instalacje" to na koniec znowu wyskakuje ten błąd konfiguracji... Instalowałem ponownie najnowszego DX 11 i cały czas to samo, nie rozumiem...

EDIT:

Porobiłem coś tam w DOSie i gra się już uruchamia, ale teraz jak już się włączy BF, jest wchodzenie na serwer i nagle wyłącza się gra i wyskakuje coś takiego: http://imageshack.us...6/54555653.png/

Instalowałem ponownie Punkbustera ale nic nie pomogło, dodawałem też w programie Battlefielda 3 i aktualizowałem go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...