Skocz do zawartości

Arcania Gothic 4 Problem z instalacją


Hickey

Polecane posty

Ty nie pytaj co my myślimy, tylko ją sprawdź dokładnie. Spróbuj przekopiować na dysk i zainstalować. Przeczyść ccleanerem komputer, sprawdź wirusy. Gdy dalej nie działa, sprawdź na innym komputerze. Nie działa? Sprawdź na trzecim. Tak dla pewności. Nie działa? Złóż reklamację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim oddasz płytkę do reklamacji spróbuj jeszcze 1 sposobu. Ja tak robię kiedy mam starsze płyty, nawet porysowane.

Otóż za pomocą programu CloneCD robię obraz mojej płyty i instaluje przez daemon toola-oczywiście o ile płyta nie jest jakoś zabezpieczona przed tym programem. Zrobiłem tak z moimi starszymi grami, których nie mogłem skopiować na dysk bo wyskakiwał błąd CRC i pomogło;)sprobuj tego jeszcze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę, podczas instalacji, wyskakuje błąd crc przy jednym z plikow (datablocks0.pak). Pierwsza rzacz, to proba skopiowania instalki na dysk, niestety staje juz pod koniec koniec kopiowania 1 pliku (setup-1.bin), rowniez z błędem crc. Mysle sobie nic, spróbuje na innym napedzie moze z tym cos nie tak, na notebooku o dziwo przekopiowalo pliki z dvd, jednak podczas ponownej instalacji juz z skopiowanych plikow wywala znów bledy crc (juz przy plikach wewnetrzych *.pak), plik za plikiem (data0.pak, datablocks1.pak, speech0.pak... a po ignorowaniu przy nastepnych).

Reasumujac na jednym napędzie skopiuje pliki, na inym nie, z zadnego nie zainstaluje i za zadnym razem nie da rady ich zdekompresowac (z bin'ów). Mysle, ze gdyby plyta byla uszkodzona to nie daloby rady w ogole skopiowac z niej plikow, a teraz to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...