Skocz do zawartości

Arcania Gothic 4 Gra za szybko działa


tobiaszwrecker

Polecane posty

Witam mój problem jest inny niż wasze poprzednie...

To tak gra zainstalowana włączam gre i... Gra po prostu za szybko działa .

Coś z grafiką jest nie tak tekstury wywala czasem

Zmiany ustawień graficznych nic nie pomagają

Sprzęt:

Windows XP Service Pack 3

Procesor: Intel Core 2 DUO CPU E6850 3.00 Ghz

Karta: GeForce GT 220 1 gb DDR 3

Ram: 2 gb

Gra zainstalowana w domyślnej lokacji na dysku C

DirectX 9.0c instalowany z CDA (na poprzednim też nie działało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RedJoe" w arcani nie ma takiej opcji jak "Synchronizacja pionowa" wiec wbiłem do panelu Nvidii i tam włączyłem tę synchronizację do Arcanii ale nadal to samo nic to nie dało a poza tym w tamtym problemie wszystkie gry mu "za szybko działały" a ja mam tylko problem z Arcanią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny probel z grą gta sa i z kilkoma innymi grami. Tyle że mój porcesor to AMD dwórdzeniowy i pomagła instalacja programu o nazwie "amd optimizer". Do twojego procka też jest coś podobnego i nazywa się "intel core 2 duo optimizer". Tak operacja powinna załtwić sprawę jednak nie jestem pewień czy ten program jest kompatybilny z twoim prockiem więc za nim zaczniesz instalować proponuje ci poczytac coś na ten temat więcej. Bo może być tak że jak zainstalujesz ten program to ci się nie włączy PC(xd).

A co do tego że ci tylko ta gra tak działa to może nie miałeś szczęścia trafić na taką grę że ci tak działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla procesorów Intela powinno pomóc to http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5316 ,chociaż SP3 powinien mieć tą poprawkę. Jeszcze link do artykułu na temat tej poprawki http://www.chip.pl/artykuly/tips-tricks/windows/2008/12/optymalizacja-systemu-operacyjnego-pod-katem-procesorow-dwurdzeniowych Może pomoże:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh najlepsze jest to że strona microsoftu mi się nie chce wczytać ;D może jakiś błąd mają chwilowo na serwerze albo po prostu mam strasznie duże szczęście ...

A mam takie pytanie jak mam Service pack 3 i ten "Microsoft Hotfix" już jest to trzeba go uruchamiać czy on już jest włączony zawsze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...