Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.D

Rozwiązany: Tablet od Neostrady

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć coś o tym tablecie, czy jego parametry wystarczą do surfowania po internecie i oglądania filmów, bo w gry to raczej grać nie będę. Jego parametry są na tej stronie http://smart-life.pl/neostrada-z-tabletem/, co do grafiki to wyczytałem że siedzi w nim Mali 400 (ile ona może mieć MB pamięci?).

Może ktoś ma tablet o podobnych parametrach i będzie wiedział jak to coś może się mniej więcej sprawować, bo ja tablety to tylko na zdjęciach wydziałem, a nie chcę go kupować żeby się z nim męczyć, więc proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja.

Tablet (FunTab 7.0) już do mnie przyszedł, pierwsze wrażenie robi dobre, nie przycina się zbytnio, WiFi pracuje normalnie. Ale jak na sprzęt z niskiej półki musiało być jakieś "ale". Mianowicie, jak podłączyłem go pierwszy raz pod USB, to ekran zgasł i kocha, nic tylko restart, ale teraz działa normalnie, jak podłączam USB to muszę tylko zezwolić na przesyłanie (to inaczej się nazywa, ale na ten moment zapomniał jak). Co do dotyku to też mógłby być lepszy, jak korzystam z klawiatury wszystko jest dobrze, aż do momentu, gdy chcę wcisnąć OK (lub ENTER), wciskam, wciskam i po pewnym czasie się udaje, nie wiem, może to dlatego, że pierwszy raz mam styczność z ekranem dotykowym i po prostu nie trafiam.

Ale do rzeczy, mam pytanie. Czy ten tablet będzie współpracował z klawiaturą: link 1, link 2, link 3, link 4.

I którą z nich wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...