Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stillborn

[Kupię] Mangi

Polecane posty

Poszukuję na chwilę obecną tych tytułów:

  • Ghost in the Shell 1 i 2 - najlepiej od JPF - JPF robi dodruki, więc od nich kupuję.

Oczywiście, rad bym był, gdyby się zgłaszali przede wszystkim ci, którzy mają powyższe pozycje min. w stanie bardzo dobrym.

Jeśli macie jakieś wydania kompletne (albo kompletne na chwilę obecną), to piszcie. Interesują mnie też artbooki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli poczekasz do stycznia/lutego to chyba bede mogl Ci odstapic moje GitSy. Mam jeszcze gdzies w domu w Polsce kompletne polskie wydania Akiry, GitS, Appleseed, Neon Genesis Evangelion, Battle Angel Alita i kilku innych tytulow. Wszystkie w stanie bardzo dobrym/idealnym, a przynajmniej w takim byly kiedy widzialem je ostatni raz jakies 5 lat temu. Nie sadze jednak, zeby ulegl on pogorszeniu, bo odpowiednio zabezpieczone leza w kartonowym pudle na strychu i nikt ich raczej przez ten czas nie ruszal. Jedynym minusem moze byc chyba tylko imienna dedykacja od szefa JPF Shina Yasudy znajdujaca sie na wewnetrznej stronie okladki, ale nie pamietam teraz czy znajduje sie ona w GitSie czy w Akirze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się w odpowiednim momencie w takim razie :].

  • Akira - mam komplet.
  • GitS - jestem jak najbardziej zainteresowany.
  • Appleseed - jakie to wydanie? Jeśli to zeszyty od TM-Semic, to dziękuję. Chyba, że to animiec, to bym był zainteresowany.
  • NGE - też ważne, czy to zeszyty, czy wydanie tomikowe. Czy animiec.
  • BAA - mam komplet. Kupiłem parę miesięcy temu za 30 zł od JPF. Zrobili promocję, bo oryginalny wydawca zakazał sprzedaży Gunm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGE mam i takie i takie, bo swego czasu uwielbialem te serie. W przypadku Appleseeda przyznam sie, ze nie pamietam. Na 100% mam jeden zeszyt, ale nie pamietam jak z reszta. Podejrzewam, ze Czarodziejka z Ksiezyca czy Dragonball Cie nie interesuja, bo tych tez mam komplet? W drugim pudle mam tez kompletne wydania popularnego u nas w latach 90-tych Spider-Mana, Punishera, Transformersow i co tam wtedy jeszcze bylo, plus wydania specjalne w tomikach Lobo, Aliens vs. Predator, Batman vs. Predator, Batman Miecze Azraela, Batman Black & White i inne. Swego czasu bylem maniakiem komiksow, pozniej z nich chyba wroslem, ale szkoda mi bylo wywalac wszystko na smietnik albo oddac komus, kto je zniszczy i wyrzuci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat komiks amerykański mnie nie interesuje. Tym bardziej, że pewnie masz zeszyty od TM-Semic, a to byli straszni partacze, jeśli chodzi o sposób wydawania.

Tak, Czarodziejka i DB mnie nie interesują.

Co do Apleseeda, to z tego co piszesz, to masz zeszyt od ww. wydawcy. Też mam i nie chcę. NGE tomikowe mnie by zainteresowało. Ale, póki co, to poczekam, aż wrócisz. Wtedy będziemy mogli pisać o konkretach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img22.imageshack.us/img22/9522/img20130216002.jpg - stan Metropolis określam na całkowicie idealny, tak jak by ją ledwo co wyciągnięto z drukarni SIC !

Evangelion Tom 1 jest z kolorową obwolutą

Evangelion Tom 2 jest bez obwoluty, ale z kolorową okładką

Takie były od nowości tzn. są to wydania kompletne.

Jeśli byś się zdecydował za całość wziąłbym 40 zł w tym przesyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...