Jump to content
yojc

Wzorcowe tematy do działu "Laptopy i netbooki"

Recommended Posts

Wzór dla osób kupujących laptopy, netbooki i inny tego typu przenośny sprzęt

W celu umożliwienia nam doradzenia Ci jak najbardziej odpowiedniego sprzętu, zawrzyj w swoim poście jak najwięcej informacji.

  • Cena. Ile dokładnie pieniędzy możesz wydać? Czy możliwa jest ewentualna dopłata do lepszego sprzętu?
  • Główne zastosowanie. Do czego będziesz wykorzystywać sprzęt? Do gier, do przeglądania Internetu, do obróbki grafiki/muzyki, do czegoś jeszcze innego?
  • Rozmiary. Jakiej wielkości matryca byłaby dla Ciebie odpowiednia?
  • Mobilność. Jak ważna jest dla Ciebie długość pracy na baterii? Jak bardzo jest ważna waga sprzętu? Czy zamierzasz go częściej używać w trasie, czy może w domu? Czy może nad mobilność przedkładasz wydajność?
  • System operacyjny. Czy do laptopa/notebooka koniecznie ma być dołączony system Windows? Czy może już go posiadasz, albo zamierzasz używać Linuxa?

Jeśli dla sprzętu który chcesz kupić nie podałem wyżej wzoru, to załóż temat podając najbardziej podstawowe informacje - ile możesz wydać, jakie masz oczekiwania, do czego zamierzasz sprzęt wykorzystywać, itp.

PS. Prosimy nie podczepiać się pod cudze tematy. Jeśli chcesz zapytać o dobór sprzętu to załóż własny temat, nie dopisuj się do cudzych, bo się robi bałagan :)

Temat jest ciągle w fazie rozwojowej. Jeśli widzisz w nim jakieś błędy lub uważasz że czegoś brakuje, napisz mi o tym przez PW :)

UWAGA! Ze względu na zmiany na forum, ten dział nie służy już do pisania tematów o tabletach i czytnikach e-booków. tematy tego typu proszę zakładać w dziale Tablety i czytniki e-booków.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...