Skocz do zawartości

Gothic 2 Noc Kruka Nagłe zacięcie


Gość gabryiel3

Polecane posty

Gość gabryiel3

Cześć. Ostatnio naszła mnie ochota przejść Gothica 2 NK. Instaluję więc ją. Na początku wszystko fanie ale tylko przy pierwszym uruchomieniu. Po jakimś czasie gry musiałem coś załatwić, więc grę zapisałem i wyszłem do Windowsa. Następnie po załatwiemiu tej sprawy wchodzę znowu, a tu po kilku minutach gry, gra zacina się razem z dźwiękiem (tzn. dźwięku nie ma). I dzieje się to za każdym razem po kilku minutach. Dzwine bo kiedy pierwszy raz grałem (znaczy, pierwszy raz po zainstalowaniu) było git. Przyznam sie wam że z początku używałem kodów, jednak w celu sprawdzenia ich nie uzyłem i znowu to samo. Dodam też że usuwanie save czy coś tylko w ostateczności bo nie chce mi się odnowa wbijać do 2 roździału. Mój sprzęt:

Windows XP SP3

Pentium D 3.40GHz

2,0 GB RAM

GeForce 8400GS

Płyta główna:FUJITSU SIEMENS D2151-A1

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Mam nadzieję że mi jakoś pomożecie bo aż się łezka w oku kręci jak pomyślę że w strego gothica zagrać nie mogęicon_frown.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakieś programy działające w tle, jak np. antywirusy? Wyłącz je na czas rozgrywki i ozbacz jaki będzie efekt. Otóż gry z serii Gothic są bardzo podatne na to, że coś z nimi nie tak, gdy oprócz nich działa jakiś innych program. Ewentualnie przeinstaluj grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabryiel3

OK dodam edita, jak zobaczę czy to zadziała. WHAT THE F^*#?! 46 procesów....

No nie mogę, nie mogę całkowicie wyłączyć mojego antywira. Wystarczy tylko ochronę wyłączyć czy trzeba go całego zamknąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...