Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osiedlowy

brak biosu, reset po 5 sek

Polecane posty

Witam. Komputer kupilem w lipcu, byl on typowo skladany pod gry

Msi z77a gd 65

Intel core i5 3570k

8GB RAM

xfx 750W black

WD caviar blue 1TB

Asus gtx 670 DCII TOP

Niestety w piątek po uruchomieniu wyskoczył Check disk (nigdy wcześniej go nie bylo) wszystko poszło ok i komputer wystartował... ale po powrocie ze szkoły jak chciałem go uruchomić to się załamałem.. zero reakcji na cokolwiek, po włączeniu nie widac wogole nic nawet biosu, czarny ekran i po każdych 5 sekundach następuje reset... nawet gdy mu wyłączę zasilanie to dalej sie uruchamia ale od razu gaśnie bo chyba zasilacz juz nie ma mocy zmagazynowanej.. sprawdzałem juz grafikę i pamięci ale nic to nie dalo.. wyjalem bateryjke z plyty na 2 minuty i dalem clear cmos.. niestety zero postępów.. Prosze o pomoc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamieci zaniosłem do kumpla ktory tez ma zestaw z77 i dzialaly bezproblemowo... nie mam jak sprawdzic plyty oraz procka u siebie bo jedyne co mam to jakis noname 350W wole nie ryzykowac.. Mam jeszcze pytanie czy zasilacz w jakiś sposób mógł uszkodzić plyte i dlatego to nie dziala.. bo jeszcze nigdy nie widziałem ze komputer sam sie uruchamia chociaz odłączyłem go od gniazdka !!?? Wszystko działało na stocku, nic nie podkręcałem.. czyli waszym zdaniem moglo zawiesc wszystko?? BTW komputer kupowany w PCPROJEKT.PL wiec myślę ze nie powinno byc problemu z gwarancja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...