Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GilianV13

Battlefield Play4Free - lagi w grze

Polecane posty

Witam mam problem, mianowicie: byłem dziś odebrać mego kompa z serwisu i ok {była wymieniana karta graficzna}. Włączam BP4F i wchodzę do gry a tu cholerne lagi nie da się w ogóle grać. Myślę że to wina neta 'niby' mam 7,2 mb/s ale mam bezprzewodowy, który łączy się przez sygnał komórkowy. Prędkość internetu zależy od: pogody, miejsca w którym stoi komputer jednym słowem jest niestabilny. Czy zmiana na internet przewodowy coś da?

Zapomniałem dodać że to mi się dzieje na najniższych ustawieniach graficznych i najniższej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to chyba właśnie karta graficzna jest przyczyną tych lagów. Dostałeś o wiele gorszą kartę od HD 2600 i po prostu może sobie nie dawać rady. Aczkolwiek nie jest to pewne i poczekaj na wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego na forum. Podaj resztę specyfikacji komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX 5500 to przedpotopowa karta, blisko dziesięciokrotnie słabsza niż Radeon 2600.

Nic dziwnego, że nawet Battlefield Play4Free przycina.

Nie wiem - ale wygląda mi to, że w serwisie wcisnęli ci jakiś zalegający szmelc z którym nie mieli co zrobić licząc na twoją nieznajomość tematu.

Jeśli nie pójdziesz z reklamacją i pozostaniesz z tą kartą, to jedyne, co ci pozostanie to ustawienie najniższych detali i gra w najniższej rozdzielczości.

Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...