Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WOLF012

Zakup moitora

Polecane posty

Cześć witajcie!

Piszę z prośbą o radę w zakupie monitora.

Wymagane jest oczywiście FullHD (Karta graficzna obsłuży bez trudu ;) )

24' ewentualnie 23', jednak skłaniałbym się ku 24.

I teraz własne widzimisię.... Monitor musi mieć regulację wysokości pozwalającą ustawić go bardzo wysoko...(tak jak do Pivota np.)

Cena. Byłoby miło gdyby nie przekraczała 1000 zł.

Monitor będzie służył do wszelkich multimediów, wymagających gier itp., ale zarazem do amatorskiej obróbki graficznej i Digital Paintingu, więc zależy mi głównie na odwzorowaniu kolorów, ale żeby nie tracić tym tak bardzo na czasie reakcji (co podobno mogłoby być zauważalne przy bardziej dynamicznych grach).

w oko wpadł mi

24'' iiyama ProLite XB2472HD LED

co o nim myślicie..?

coś lepszego w tych granicach cenowych?

liczę na rzetelną pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiyama XB2374HDS, iiyama X2377HDS-B1, LG E2370V-BF. Pokazał mi je yojo2 (admin) ja wybrałem inny bo mi nie pasowały ,ale luknij je wink_prosty.gif Ja osobiście nie znam się na monitorach , więc wybacz:) Ja swój wybierałem tylko pod gry a nie pod obróbkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten dell jest całkiem fajnym monitorem...

Tylko pytanie co do obu modeli.. czy 8 ms to trochę nie dużo...?

czy nie będzie zauważalne smużenie już przy zwykłych czynnościach...?

Aktualnie mam straszy monitor LCD 17" Samsunga i on ma 12 ms co jest widoczne bez testów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten dell jest całkiem fajnym monitorem...

Tylko pytanie co do obu modeli.. czy 8 ms to trochę nie dużo...?

czy nie będzie zauważalne smużenie już przy zwykłych czynnościach...?

Aktualnie mam straszy monitor LCD 17" Samsunga i on ma 12 ms co jest widoczne bez testów...

8ms to chłopie daruj sobie. W FPSy multiplayer nie pograch - LAG będzie straszny - a na szybkiej akcji typu fifa czy firlmy będzie smużył ... w tej chwili powyżej 5ms lepiej nie wychodzić - zerknij na tego E2370V http://www.torx.pl/p/16459/36826/lg-e2370v-bf-23-led-ips-5000000-1-178x178-2xhdmi-pip-pilot-monitory-monitory.html

Sprawe Pivota to sobie odpuść. Jest to generalnie sprawa dodawana wyłącznie do modelii biznesowych i nie warta dopłaty - strasznie podnosi cene monitora - kosztem parametrów. Jeżeli jeszcze chcesz 24 dobrą to polecam E2441V http://www.torx.pl/p/16459/37187/24-039-039-led-e2441v-bn-5ms-5000000-1-dvi-hdmi-monitory-monitory.html. Z Hdmi nie ma sensu rezygnować - gdyz zawsze zostaje Ci jedno wolne złącze na podpiecie czegokolwiek i jest to złącze z Audio - masz wtedy do dyspozycji Analoga DVI i HDMI - złącz nigdy za dużo - uwierz mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...