Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JohnBelushi

Sprzedaż telefonu i zakup nowego. Potrzebuje kilku rad.

Polecane posty

Ceny tego modelu wachają się w granicach 240-300zł,załóżmy że sprzedasz go za 250zł,więc za 350zł możesz kupić takie telefony jak np.Nokia E52(bardzo dobra bateria)Nokia E71,jeśli dopisze ci szczęście to dorwiesz HTC Wildfire S,Godny uwagi jest też Sony ericsson Xperia X8,dostaniesz go bez problemów za 300zł,więc jeszcze ci kaski zostanie,na twoim miejscu polowałbym na sony ericssony z serii Xperia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live with walkman byłby w sam raz,ale mało prawdopodobne aby poszedł za 300zł,na Allegro nie zchodzą te telefony nawet za 260-280zł,a w komisie nie warto sprzedawać gdyż jeszcze mniej ci dadzą,lepiej już komuś znajomemu sprzedać,to bardziej pewne że za więcej pójdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie darował taką wymianę. Masz spoko telefon, a chcesz wymienić na Androida znowu, który poza wyglądem zewnętrznym raczej niczym nie będzie się wyróżniał? Dał bym sobie spokój, a za 100 można zrobić dużo lepszych rzeczy niż dopłata do telefonu smile_prosty.gif

@up i od kumpli na pewno bym nie wołał więcej kasy niż dostałbyś na allegro, już raczej bym trochę zmniejszył cenę, a nie jeszcze ją podwyższał.. lol, nie wiem jakich wy macie kumpli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok spoko, ale wtedy jak nazwać np. podawane tutaj Wildfire S czy lg p500. Czy na prawdę warto sprzedawać telefon, który ma aktualnie by wymienić go na takie, które oferują niewiele więcej, jeśli w ogóle. Jeśli już to tak jak ktoś tutaj podawał Nokie E52 czy też E71 - jakaś odskocznia od androida i to taka całkiem przyzwoita. Ja osobiście na pewno bym nie wymienił tego telefonu na inny z androidem z podobnej półki, jeśli już to właśnie na coś innego, a mimo to i tak uważam, że to strata pieniędzy :) luzik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale akurat LwW nie wziąłbym za żadne skarby, bo jest najzwyczajniej w świecie ohydny :) Widzę, że masz ten telefon i fajnie, skoro Ci się podoba i odpowiada to jak najbardziej jestem za, ale ja osobiście i radzę to także autorowi tego tematu, by nie kupował telefonu, który mu się nie podoba, tylko dlatego, że ma kilka Ghz więcej. Moim zdaniem - nie warto. :)

luzik i pokój :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ewentualnie, bo jakbym miał go mieć tak jak jest fabrycznie to wolałbym jakąś starą Nokię, serio, fabrycznie wygląda beznadziejnie xd Jeden z najbrzydszych smartfonów jakie zrobiono w ogóle :)

luzik, pokój i marlboro czerwone xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem.

Chcę wymienić tego Samsunga na coś innego. Tu w samsungu rozwala mnie rozdzielczość (240x320 pff...), brak gier dobrych, do neta to jest żałosny...

Chciałbym coś z dużą rozdziałką (większą niż 320x480) ale i tym 320x480 nie pogardzę.

Coś, na czym będą działały gry.

Rozważam coś tj. Motorola Defy/LwW/iPhone 3G.

fajnie by było jakby Minecraft działał :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsieur, jeśli jako priorytet ustawimy gry, to wtedy ranking ten wygląda następująco - LwW, Motka, iPhone. Jeśli gry są dla Ciebie najważniejsze to patrz na to pod takim kątem. Jeśli jednak nie gry są tutaj ważne, ale ogólna użytkowość, to tak jak pisałem wcześniej i tutaj powtórzę - przede wszystkim iPhone, a na 100% będziesz zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 3G ma ponad 3,5 roku,jeśli chodzi o plusy minusy to na początku były takie jak brak wysyłania mms-ów,przy aparacie nie można było zmienić ustawień,pstrykałeś fotki o tej samej rozdzielczośći i tych samych ustawieniach,bluetooth słurzyło mu tylko do podłączenia słuchawek,natomiast plusy to m.in.multimiedia,przegladanie neta,dużo aplikacji,nie wiem jak jest teraz,ale jak już chcesz iphona a ten jest za stary tu musiałbyś wydać o te 100zł więcej i kupić 3Gs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...