Skocz do zawartości

Rozwiązany: Myszka dla gracza


Polecane posty

Witam, planuje zakupić w najbliższym czasie nową myszkę. Chciałem coś, co dobrze służyło by do gier. Po żmudnych poszukiwaniach, czegoś co nie było zbędną częścią na planie filmowym nowych Transformersów, nie kosztuje więcej niż Mercedes z serii AMG i nie ucieknie mi z biurka, ani nie będzie próbowało mnie zabić znalazłem kilka faworytów. Z tematu myszy lekko wypadłem, więc chciałbym prosić o rady, co do tego, czy moi nowi "faworyci" są w ogóle godni uwagi, a może znalazło by się coś lepszego. Mój budżet to 150 złotych (nie zamierzam przeznaczać 500 złotych na myszkę, bo wtedy nie mógłbym popatrzeć w lustro przez najbliższy miesiąc, a to bynajmniej nie jest przyjemne uczucie). Tak też, prosiłbym o pomoc kogoś obeznanego w tym temacie wink_prosty.gif.

Pozdrawiam,

Dedexus.

Logitech G300

Logitech Mx518

Revoltec FightMouse Elite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. G400 to faktycznie ciekawy model, w przystępnej cenie. Co prawda mógłbym dołożyć bez problemu do G500, ale czytając opinie, mimo, że mysz wygląda na lepszą, wcale tak nie jest. A4Tech, podobnie jak Microsoft Comfort Mouse 3000 mnie nie interesuje. Gigabyte M8000X trochę drogi, a i opinie o nim różne słyszałem. Omega Varr w ogóle nie mogę znaleźć.

PS: Czy modele G 400/500 mają podświetlenie przycisków (lub jakiekolwiek podświetlenie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z tego co wiem nie posiadają. Polecam Ci serdecznie Prestigio PMSG1, zakupiłem ją miesiąc temu i sprawuje się świetnie. Jest ergonomiczna, 9 programowalnych przycisków, w miarę tania i wcale nie jest aż tak futurystyczna jak na zdięciach, więc o to się nei martw wink_prosty.gif

Wersja czarna:

http://www.electroma...PMSG1G,637.html

Wersja żółta:

http://www.electroma...PMSG1Y,637.html

Jest jeszcze wersja czerwona, ale trudną ją znaleźć... Z tym, że że ta czarna jest cała czarna, a nie tak srebrno czarna jak na obrazku smile_prosty.gif. Ten szary to razcej taki matowy wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. O Prestigo nie mogę znaleźć żadnych bardziej rozbudowanych recenzji, ani porównań. Co do A4, to myszki ponoć dobre, ale tylko to. Skoro mogę dopłacić, to mogę w zasadzie wziąć coś lepszego ;). G400 i G500 to modele które wzbudził u mnie zainteresowanie. Dosyć tanie, (ponoć) bardzo dobre i wytrwałe. Wszystko co musi mieć myszkę. Odrzucił mnie jednak trochę wygląd (nie za bardzo interesują mnie myszki, które są jak coś, co było niepotrzebna na planie Transformersów, czy innych Terminatorów, ale G400 i 500 przesadza jednak trochę w drugą stronę. Wygląda trochę za prosto i za skromnie jak na myszkę za taką cenę). Revoltec którego dałem w pierwszym poście niezwykle mi się podoba, ale czy jest godny polecenia i czy przebija G400?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem Revoltec jest lepszy od G400? Wybrałem kilka myszy, z wszystkich propozycji, które mi przypadły do gustu. Na pewno jest to właśnie Revoltec którego podałem. Tak samo Logitech Mx518 (podany w pierwszym poście). Dobrymi propozycjami wydają mi się również myszy G400 i G500 (aczkolwiek ta druga trochę za droga, no i posiada dosyć duże negatywnych opinii). Szukałem jeszcze Omegi Varr, ale nie wiem o który model chodzi (jeśli w ogóle ich jest kilka), jak i żaden jak widać nie dysponuje tą myszką (albo chociaż ja jej nie mogłem znaleźć). Który z tych modeli jest najlepszy i czy są jeszcze jakieś godne polecenia (oprócz tych już wymienionych)?

@EDIT: Ewentualnie może być coś do 200 złotych, ale prosiłbym nie przekraczać tej ceny podczas podawania propozycji (lekko niższa też mile widziana).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega Varr w wersji 6000DPI jest najlepsza.

Revoltec nie jest lepszy od G400, jest bardzo porównywalny.

Jakie to opinie wyczytałeś o G500?

Po za tym co podałem w poście #2 nie ma nic ciekawego.

Ew. Steelseries Xai, który ma sensor Avago 9500, a do tego świetną jakość wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...