Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Need for Speed Pro Street - konfiguracja wozów+trudne wyścigi?

Polecane posty

Witam. Mam problem z grą Need for Speed Pro Street ,a mianowicie gram na poziomie król z wyłączoną linią toru jazdy i mam włączone wszystkie wspomagania jazdy tj. ABS itd. Jednak wyścigi ,w których biorę udział są niemożliwe do przejścia na 1 miejscu np. DRAG. Podczas samego wyścigu opony rozgrzewam do 75% przyczepności ,bezbłędne wrzucanie każdego biegu i najlepszy czas jaki osiągam jest o ponad 2 sekundy słabszy od zawodnika na 1 miejscu w rankingu ,a ja jestem np.6 na 10 coś takiego. Stuningowałem wóz ,aby miał maksymalny wtrysk N2O ,zawieszenie sztywne przód i tył ,przełożenie skrzynie biegów na maksymalnie wydłużone (tylko po to ,aby mieć bezbłędne wrzucanie biegów ,bo wcześniej ciężko było zdążyć) ,jeżdżę Cobaltem SS ,a po wrzuceniu 1 zapinam nitro ,aby mieć jak najlepszy czas ,niestety to na nic. Proszę o jakieś porady.

P.S.

Równie ciężko jest podczas tego rodzaju gripu ,gdzie trzeba osiągać jak najlepsze czasy na danym odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dragu radzę kupić cos z napędem na tył, najlepiej muscle cara ( charger r/t wg mnie jest najlepszy do dragu w tej grze)

a do dragu raczej stosuje się krótkie przełożenia, by uzyskać największe przyspieszenie. a zmieniac biegi idealnie musisz się nauczyc po prostu. moze obniz sobie poziom trudnosci. ta gra nie nalezy do najlatwiejszych jednak : ) poza tym nitro powinienes odpalać najlepiej po wrzuceniu 4 biegu by uzyskac jak najwyzsza predkosc maksymalna na koncu prostej. ewentualnie jak uzywasz dlugich przelozen nie uzywaj nitro wczesniej niz na 3. przelozeniu. co do gripu to samochod z napedem na przednią oś. i postaraj sie go stuningowac pod jak najwieksza przyczepnosc. to chyba tyle co moge Ci poradzic w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...