Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mocin

TES Morrowind - poszukuję modów poprawiających grafikę.

Polecane posty

Ten MCP będzie działał z moim savem czy jednak posypie się wszystko? Trochę czasu już przy grze spędziłem i nie uśmiecha mi się zaczynać od nowa :/

A może ten błąd naprawi się przy następnym awansie czy już nic na to nie można poradzić oprócz MCP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko, że ja gram w Morka na wersji z CD Action i obawiam się, że MCP może nie działać z tą wersją z tego co wyczytałem.

No cóż w takim razie będę pakował po jednym punkcie w siłę z każdym levelem jak nie da rady inaczej chociaż chciałem rozwijać jakiś inny atrybut w parze ze zwinnością, a teraz muszę to opóźnić o te 5 lvli.

Ten bug z mnożnikiem to jest jednorazowy czy będzie zdarzał się częściej?

Jakie profity daje 100 lvl skradania?

Czy to prawda, że umiejętność zabezpieczenia ma wpływ na powodzenie kradzieży kieszonkowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd będzie sie powtarzał w każdej takiej sytuacji, czyli kiedy msz więcej punktów do wydania niż brakuje do 100.

Im lepsze skradanie, tym łatwiej się skradać. Jako takich "perków" w stylu Obliviona czy Skyrima nie ma. Zadanie ciosu przeciwnikowi, kiedy się skradasz, a ten Cię niewidzi, zada obrażenia krytyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mody możesz pobrać z mojego chomika. Najwięcej modów znajdziesz tam do Obliviona bo mody do Morrowinda dopiero testuje i pomału wrzucam na serwer, więc jest ich tam kilka jedynie. Możesz zaglądać raz w tygodniu a znajdziesz zawsze coś nowego u mnie. Mody sam testuje więc masz pewność, że zadziałają.

Linku Ci nie podam bo nie mogę. Wejdź na stronę chomikuj i wyszukaj mnie tam po nicku AgresorXF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że gra mnie oczarowała i nie mogę się od niej oderwać to mam 2 pytanka:

1. Czy jeśli zabiję wszystkich w Izbie Rajców na rzecz zadania zleconego przez Lariusa Varro to czy przyjmą mnie później do Morag Tong? Kontynuując czy jeśli zabiję członka Camonna Tong, który grozi Ahnassi (tej Khajtce w Pelagiad) w Gnaar Mok to również nie będzie problemów w pzyjęciem do Morag Tong?

2. Czy jeśli wytrenuję jakąkolwiek szkołę magii do maksymalnego poziomu czyli 100 to będę miał zawsze 100% szansy powodzenia rzucenia czaru nawet podrasowanego stworzonego osobiście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...