Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas - problem z uruchomieniem gry


IllusiveMan7

Polecane posty

Kupiłem wczoraj na wyprzedaży na Steamie Fallout: New Vegas. Ściągnąłem, zainstalowałem bez problemu. Uruchomiłem, pograłem dwie godzinki i wyłączyłem. Po jakimś czasie znowu zachciało mi się grać i odpaliłem grę. Tym razem gra zatrzymała się na slajdzie z logo Bethesdy. Przeczytałem na forach, że wystarczy zmienić język na inny i gra przejdzie do menu. Zmieniłem na angielski, a potem nawet na czeski, niestety nic to nie dało. Kazałem Steamowi sprawdzić pliki, zrestartowałem kompa i po jakimś czasie udało mi się grę uruchomić. Pograłem kilka godzin, wyłączyłem, poszedłem spać. Dzisiaj znowu ten sam problem. Gra zatrzymuje się raz na slajdzie Bethesdy, raz na slajdzie Obsidianu, innym razem ścina się na slajdzie "Proszę czekać". W internecie rozwiązania nie ma. Pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, kliknij prawym w STEAMIE, pliki lokalne i daj "sprawdź spójność plików". U mnie był błąd i musiało ściągnąć jakiś plik ważący 1giga. Po ściągnięciu reset PC i działa wszystko do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyłączaj wszelkie zbędne procesy. Spróbuj uruchomić bezpośrednio z pliku .exe jako Administrator/Administrator na zgodności z XP/Admin na zgodności z XP i powyłączaną kompozycją pulpitu. A podaj konfig komputera.

No i rozpis o graniu w piratkę to niezbyt dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...