Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja ostatnio słucham Die Krupps za ich metalowych czasów. Hm, teraz już doskonale wiem, z kogo zrzynał Rammstein, i to zrzynał na potęgę. Krótko mówiąc: Ramki = 10 lat wcześniejsze Die Krupps, tylko, że przeładowane elektroniką i śpiewające o skórze i fortepianach zamiast o zagrożeniach totalitaryzmu i społecznej głupoty. Słuchac czego należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... nie spodziewałem się aż takich zmian. Jest dobrze B)

Czesław Śpiewa - Debiut

album dziwny jak jasna cholera a za razem jedna z lepszych polskich płyt ostatnio...

:D

PS. Za mało emotikonkuff jest ; <

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercenary - Architect Of Lies

Bywało lepiej, nowy album nie zachwyca ale nawet miło się go słucha.

I ostatnio poznałem jescze Polską kapelę do której nigdy nie miałem przekonania Turbo.

Po przesłuchaniu albumu Dorosłe Dzieci zupełnie zmieniłem nastawienie. Mogą być całkiem ciekawi bo ten album jest super ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch Enemy - Doomsday Machine

Album dobry ale tylko dobry, Arch Enemy powoli upada, smutne.

Album świetny i aż świetny... :P

Soczysty sludge, nie dla was \m/

Eeeeee....czy ktoś tu nie lubi sludge'u? :P

Goatsnake- Flower Of Disease

Potężna rzecz :] Lwia część to walec ale uświadczymy również trochę szybszego stuff'u...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesław Śpiewa - Debiut

album dziwny jak jasna cholera a za razem jedna z lepszych polskich płyt ostatnio...

Hehe dokładnie. Czesław jest niesamowity ;]

A właśnie, ostatnio odkryłem takie cacka:

Catacombs - In The Depths Of R'lyeh

Tutaj to już nie jest typowy doomowy walec, a prawdziwy czołg :D Mieli i miażdży wszystko na swojej drodze. No i te cthulhowe texty ;)

Solitude Aeturnus - Into The Depths Of Sorrow

Czołg nr 2 B) Epickie łojenie trochę w stylu Candlemass ;]

A z mniej depresyjnych rzeczy:

Testament - The Formation Of Damnation

No, nie zawiodłem się. Kopie wystarczająco. Znakomite połączenie starego z nowym. No i takie smaczki jak Atheistowe "Leave Me Forever". Brawo. Magiczne 50 minut ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to to teraz. Po tylu latach nowy wygląd FA... No cóż, trudno^^

Rise Aganst - Siren Song of The Counter Culture

Ostatnimi czasy nie słucham prawie nic innego. Album (i zespół!) doskonałe pod każdym względem. Skoczne to, melodyjne, szybkie. I naprawdę dobrze trafia w moje gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu U2 3D - swoją drogą wspaniale zrealizowanego koncertu w technice 3D:

U2 - How to Dismantle an Atomic Bomb

U2 - The Best of 1980-1990

:P Naprawdę fajny pop rock. Dziwne ,że jakoś Bono do mnie nie dotarł wcześniej :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God Is An Astronaut - Far From Refuge

Mniam. Znakomita, jeszcze ciepła płytka, która mną niedawno mocno zakręciła. Post-rock w najlepszym wydaniu. Ulver ma w końcu godnego przeciwnika (chociaż Ulver bardziej podchodzi pod ambient).

Blade Of Terror - The Harvest Has Begun

Byłem na tym wczoraj, płytkę sobie zakupiłem (3 zł ! ) i takie to to nijakie. Niby ostre naparzanie, a po rzyci nie kopie. Live wypadają o niebo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nightwisha im daleko choćby z braku wokalistki, zaś pewne elementy stylu Sonaty wystepują, ale to ze względu na pana Tony'ego Kakko. Tak naprawdę jednak Finowie mają własny styl, bardzo zróżnicowany - taki "Brothers in Arms" to spokojna, klimatyczna ballada z dużą ilością orkiestry, a przy "We don't need another Hero" panowie pozwolili sobie na pewną dozę smiałości. Ogólnie nie jest to jakaś ostra muza, ale IMO przyjemna - zresztą polecam choćby
teledysk, a - o ile się nie mylę - gdzieś na JuTupie znajdzie się więcej utworow, jeśli nie wszystkie.
Niestety kilka kawałków przesłuchałem i niezbyt mi się spodobało. Jak na mój gust zbyt takie.... orkiestrowe i podniosłe. Brakuje lekko mocniejszych akcentów.

Disturbed-Prayer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megadeth - Youthanasia i Countdown to Extinction. Jednak Mustaine to jest ktoś ;]

Nie nie jest :D Nigdy mu nie wybaczę tego solo od cemetery gates, Dime to w grobie musiał chyba fikołki wywijać :/

Deftones - Around The Fur

Zdecydowanie deftonesowo i zdecydowanie zaje.

Ale czego innego można się spodziewać po Chino i kolegach B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio złapała Metallica i Iron Maiden (nie, nie jadę na żaden z koncertów z braku funduszy, chlip). Do tego dołożyć należy jakąś chorą fascynację Dio i zespołami ze stacji V-Rock z GTA:Vice City i macie klarowny obraz, tego czego teraz słucham :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...