Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Might & Magic: Duel of Champions

Polecane posty

Wczoraj ściągnąłem i już nie moge się doczekać aż wpadną mi jakieś nowe karty, świetnie się prezentują jednostki każdej frakcji, jedyne co mnie zdziwiło to brak kampanii, myślałem że dodadzą jakieś misje, no i ceny pakietów z Herolda też nie napawają optymizmem...1400 pieczęci to troche za dużo..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To tak trudno powiedzieć. Gra w dużej mierze zależy od szczęścia - zarówno kart na recę, jak i kart w swojej kolekcji, ale skill tez jest ważny. Ale wydaje mi się, że w skład skill'a wchodzi tylko logiczne myślenie i ogarnięcie swojej talii ;)

Co do takich porad dla początkowych... Najłatwiejsza talia na początek jest Inferno, a zaraz po nim Nekropolia. Nie bierz Przystani, bo ich talia podstawowa jest zbyt defensywna i nie będziesz miał jak wyprowadzić ataków. Najpierw przechodzisz kampanię, potem jak już ja przejdziesz - kupujesz Zestaw za 1000 Pieczęci (tych niebieskich), a potem Pakiety posiłków lub Bohaterski Pakiet, ale na początku raczej inwestuj tylko w pakiety Posiłków, bo spokojnie przy dobrej talii na bohaterach startowych można dobić 1000 ELO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po rozegraniu kilku gier stwierdzam, że nowe karty są nie do pokonania. Trafiłem na talię z nowym bohaterem Inferno, który miał dużo stworów z nowego Update'u i 2 razy przegrałem z takimi. Karty są totalnie niezbalansowane. I w ogóle jak to jest, że gracze po 22 godzinach od wyjścia Updatu już mają całe talie z owymi kartami?! Patch wprowadził fajne zmiany, lecz niezbalansowane karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieli uzbierane dużo seali i złota, żeby przy wyjściu patcha nakupować dużo pakietów. W sumie drogie nie są. A karty owszem są fajne, ale faktycznie czuć lekkie niezbalansowanie w porównaniu do kart podstawowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki za porady odnośnie skłądania tali ;) zmieniłem taktykę i teraz pcham bohater+8 eventów+30 potworków+reszta do podziału między zaklęcia/łuty szczęścia.

Po drugie: Herold Pustki. Zakupiłem sobie 4 pakieciki z herolda pustki i stwierdzam, że karty są pieruńsko niezbalansowane. Większosć kart, które mi się trafiły należą do inferno=> nie przegrałem żadnej gry inferno od niedawna... Czuję się jak jakiś oszust grając nimi. No i ta fortyfikacja...

Po trzecie: frakcje. Ja osobiście chciałbym, żeby wreszcie wprowadzili sylvan. Uwielbiałem tą rasę w 5, a strasznie mnie boli, że nie ma jej ani w Heroes VI ani w DoC :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że nie ma szans na wprowadzenie ras innych niż te z szóstej część.

Gram sobie powoli pojedynki, ponieważ w kampani zatrzymałem się na pojedynku z Flashbanem. Koleś spamuje tymi duchami z +1 do wytrzymałość, że ja praktycznei nie jestem w stanie na początkowych turach się ochronić, a przeczekanie do late game też nic nie pomaga, bo najzwyczaj w świecie do niego nie dochodzi. Macie jakeiś porady co na niego? Może istnieje jakaś karta, która skuteczie go kontruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mozesz tam "sprzedawac" karty. Otrzymujedz troche golda I masz szanse na drop tej karty po prawej . Nawet nie oplaca sie tam kart sprzedawac naprawde :)

@kruzd

Oj tez sie z nim meczylem ,sprobuj jakiejs aoe spele albo karty wydarzen z -1 do stworow magicznych ,on glownie spamuje jednostkami za 2 I za 1 musisz opanowac rozgrywke napoczatku nie daj mu sie" rozrosnac"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niechciane karty to wrzucasz je tam i dostajesz złoto. Wartość kart zależy od jej rzadkości i wygląda tak:

Zwykła: 50 sztuk złota

Niezwykła: 300 sztuk złota

Rzadka: 1000 sztuk złota

Epicka: 2000 sztuk złota

Bohater: 1000 sztuk złota

Rzadki Bohater: 1000 sztuk złota

Premium: Tak samo jak z kartami, które nie są premium.

Ponadto masz szansę uzyskać piekielną kartę (zmienia się co 8h) i nie moze to być karta bohatera, ani karta powiązana z jakimś eventem. 100% szansy na uzyskanie karty uzyskujesz wraz z osiągnięciem konkretnej wartości poświęconych kart, a prezentuje się to tak:

Jeśli Piekielna Karta jest Zwykła: Ofiara warta 1000 sztuk złota przyniesie 100% szans na wygraną.

Jeśli Piekielna Karta jest Niezwykła: Ofiara warta 6000 sztuk złota przyniesie 100% szans na wygraną.

Jeśli Piekielna Karta jest Rzadka: Ofiara warta 20,000 sztuk złota przyniesie 100% szans na wygraną.

Jeśli Piekielna Karta jest Epicka: Ofiara warta 40,000 sztuk złota przyniesie 100% szans na wygraną.

Karty Premium mają podwojoną wartość jeśli chodzi o szanse na wygranie Piekielnej Karty. Dla przykładu: poświęcenie 10 zwykłych kart premium, da ci taki sam procent szanasy na wygranie karty, co poświęcenie 20 zwykłych kart, które nie są premium.

Czyli jeśli poświęcisz kartę premium uzyskujesz wartość w złocie jak ze zwykłej karty, ale za to 2 razy więcej procent w szansie uzyskania piekielnej karty.

Jak chcesz więcej szczegółów to masz tutaj: http://forums.ubi.co...podstawy-Forums.

@Kolega z dołu

Ja na początku popytałem na forum i zbudowałem jakiś deck, o średniej sile (miałem też słabe karty co bardzo utrudniało zbudowanie czegoś lepszego), a potem przeczytałem ten wątek: http://forums.ubi.com/showthread.php/690246-Podstawy-zrozumienia-decku-czyli-nauka-budowania-dobrej-talii-Forums imho całkiem konkretnie i podstawy są w tym wszystkim zawarte ;) No i jeszcze jedno Mając Beliasa w talii i 190 innych kart samą umiejętnością gry nie wygrasz, a innym popsujesz zabawę :( Już 3 takie gry miałem ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - nie są za drogie jeśli grasz Twierdzą. Akurat ich cyklop (ten za 7 surowców z podwójnym atakiem), to niszczyciel którego nie da się zdjąć inaczej jak zaklęciami. Inferno też czasem takie zagrywa (ten władca demonów czy coś takiego). Dla pozostałych frakcji takie potwory są rzeczywiście za drogie i nieopłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...