Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

BF 3 czy BF Bad Company 2 + Vietnam

Polecane posty

Postanowiłem odświeżyć swoją znajomość z sieciowymi strzelaniami. Od czasu BF 2 minęło trochę czasu i stąd moje pytanie.

Czy bardziej opłaca się kupić Battlefielda 3 czy BF Bad Company 2 z dodatkiem?

Cenowo obie produkcje lądują bardzo podobnie, jednak przeraża mnie konieczność kupowania dlc do "trójki" (osobną sprawą że nie bardzo chce mi się inwestować kupę kasy w wirtualne żołnierzyki).

Co polecacie, w co gra więcej ludzi i co zostało już upatchowane do stopnia kiedy gra się przyjemnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania są podzielone.

Za oba Bad Company zapłacisz coś koło stówki i masz koniec wydatków.

Za samą podstawkę BF3 zapłacisz więcej a i tak DeeLCeki będą kusić.

Sam się zastanawiałem nad tym i ostatecznie niespodziewanie wybrałem Battlefielda Play4Free do którego włożyłem już co nieco gotówki i jestem zadowolony.

Jednak wracając do tematu - o ile sprzęt (i portfel) ci pozwoli, to jednak poleciłbym Battlefielda 3. Zarówno w rankingu Xfire jak i Gametrackera widać niemal dziesięciokrotną przewagę w ilości graczy na rzecz nowszej odsłony serii.

Innymi słowy: Battlefield 3 ma przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BC 2 już ledwo się tli, wiem bo czasami sam zaglądam i pogrywa na vietnamie 1 góra 2 serwery, na podstawce 7-9 z czego może 2 są naprawde pełne. Więc Bc sobie odpuść bo nie ma już czego tam teraz szukać.

Do Vietnam się zgodzę, co do podstawki piszesz głupoty... Jest jeszcze mnóstwo serwerów, wiele przepełnionych, sam gram więc wiem co mówię...

Co do tego czy BC2 czy BF3 + dodatki - jeśli nie ma problemów ze sprzętem (tj. wiesz że BF3 Ci pójdzie i będzie chodził płynnie) to ja jednak bym się skusił na trójkę właśnie. I to nie dlatego że jest tak dużo lepszy od BC2 (bo wg mnie nie jest, a nawet jeśli to na pewno nie w takim stopniu, jak się promuje tę produkcję), co po prostu tak jak ktoś to powiedział - jest bardziej przyszłościowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...