Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Oczywiście, wzorowałem się na innych i nadal to robię, jako że nie wypracowałem jeszcze sobie własnego stylu... A robię to na tej drugiej zasadzie, nie mogę się przystosować do tych wszystkich zasad w kursach, zawsze zaczynam od rysowania oczu, nosa, kolejno kontur twarzy, włosów itd. W kursach zaczynają od szkicowania głowy- to nie dla mnie, inne przyzwyczajenie, rysuję dość chaotycznie :smile: .

A jeśli Cię to interesuje to wzorowałem się głównie na: DMC, jest tu trochę wpływu Naruto, Zero No Tsukaima, Vampire Knight, a cieniowanie wg. Rosario + Vampire... poprostu google-->grafika-->oczy w monitor i przerabiamy :wink:

PS. Wkońcu każdy dojdzie do takiego momentu, że nie będzie trzeba tego robić... Prace same się będą nasuwały na myśl...

edit:

pozwolę sobie dodać jeszcze te prace:

1. to tak a propos wzorowania się (nie pamiętam na czym :happy: ):

http://img137.imageshack.us/img137/803/girl3k.jpg

2. jedna z moich pierwszych prac: http://img213.imageshack.us/img213/5458/74534064.jpg

3. jw: http://img517.imageshack.us/img517/3417/elfh.jpg

4. kilka miesięcy temu w 10 min.:

http://img137.imageshack.us/img137/6812/boywithsword.jpg

5. jedna z ostatnich prac (chodziło mi o wyraz twarzy, bo reszta ciała to dodatek):

http://img132.imageshack.us/img132/8119/polelf.jpg

Edytowano przez mrBone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To może i ja się pochwale swoimi dokonaniami.

Udało mi się stworzyć(no nie do końca, pracę jeszcze trwają :wink: ) managerską grę sportową - "Basket Manager". Coś na wzór FMa czy CMa tylko dla koszykówki, może "troszkę" słabsza od wersji piłkarskich, ale od czegoś zacząć trzeba :wink:. Co do fabuły to standard gier managerskich - wcielamy się w managera zespołu, dokonujemy transferów, podpisujemy kontrakty, ustawiamy skład itp.

Jak ktoś ma ochotę i czas to zapraszam do potestowania.

Basket Manager

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórczość? Tworzę stronę www.danielzgiep.pl - jestem na niej administratorem. Nie jestem jedynym redaktorem. Jestem redaktorem oficjalnego polskiego serwisu www.combatarms.pl - gra na wzór CS. To tyle z moich najważniejszych osiągnięć.

Edytowano przez Zgiebongo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórczość objawia się w różnych dziedzinach, ja chciałem się pochwalić możnością pracy w studenckim radiu internetowym :D

www.radiosygnaly.pl - studencka rozgłośna z Opola :)

Tworzymy coś, co jest unikatowe i coraz rzadziej spotykane. Luz i niezależność to podstawowe plusy :) Sam osobiście prowadzę 3 audycję

UO - LIMPIADĘ - o sportcie

ŚWIATOPOGLĄD - o tym co się dzieje w polityce i gospodarce

oraz PASZCZERZE :D którzy wyglądają mniej więcej tak:

pijemy

paszczymy

pijemy

paszczymy

pijemy

pijeym

paszcsdymy

pikjdemy

leszymy....

Zapraszam do słuchania całą dobę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pokazujecie swoje strony www, to i ja dam coś od siebie:

http://resurrectionx.cba.pl/

Tam zobaczycie postępy nad tworzoną przeze mnie grą(bijatyka w 2D, coś jak Guilty Gear, o którym informacje też tu znajdziecie) Proszę o ocenę głównie layoutu strony, który też jest robiony przeze mnie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nic wybitnego , ani nawet dobrego uważam to za czystą rzemieślniczą pracę to fragment mojego opowiadania , jak by kogoś zainteresowało co będzie dalej zapraszam na stronkę www.opowiadania.pl i szukać przemo666....:)

Siedem dni Strachu

Niedziela

O godzinie 16.30 policja przybyła na miejsce wypadku , dyżurny dziesięć minut wcześniej odebrał anonimowe zgłoszenie o samobójstwie i wysłał tam radiowóz .Mieszkanie w którym miało dojść do tego wypadku znajdowało się w bloku na drugim piętrze ,policjanci zobaczyli otwarte drzwi i natychmiast weszli do środka .

-Mark wezwij karetkę na wszelki wypadek, jakby jeszcze żył i zadzwoń też po koronera- powiedział jeden z policjantów .

Gdy Mark wzywał karetkę, drugi policjant wszedł do dużego pokoju i zobaczył ciało młodego mężczyzny ,które wisiało na żyrandolu , podszedł trochę bliżej żeby mu się przyjrzeć .

Człowiek ten nie mógł mieć więcej niż 25 lat , był raczej przystojnym mężczyzną miał krótkie blond włosy ,oczy które dawniej miały kolor niebieski, teraz zrobiły się ciemno granatowe , przesłonięte jak by mgiełką ,białka byłe całkowicie przekrwione .

Funkcjonariusz sięgnął do kieszeni spodni i wyciągnął portfel , w środku było całkiem dużo pieniędzy , fotografia jakiejś starszej kobiety ,to była chyba jego matka i wreszcie to czego szukał policjant ,dowód osobisty ?.Na dowodzie było napisane :

Natan Caprice ,Wiek 22 lata , zamieszkały w :?Seven City?

Policjant raz jeszcze spojrzał na wiszące ciało i wyszedł do swojego partnera .

-Mark , jesteś nowy, nie chcesz tego oglądać ,wezwałeś koronera??

-Tak wezwałem , to skoro moja robota się na tym kończy czy dasz mi na wieczór wolne ??

-Jasne Mark nie ma sprawy , idź pobaw się trochę tylko pamiętaj jutro rano masz być już o szóstej na posterunku

- Ok. dzięki Edi ?powiedział Mark , schował krótkofalówkę i wyszedł .Minął kolejny kwadrans gdy w domu zjawił się koroner

- Hej Ed , co tym razem mamy ??- zapytał się wyraźnie rozpromieniony

Cześć Tim , młody chłopak 22 lata wygląda na samobójstwo

Tim wszedł do dużego pokoju

-Ed pomożesz mi go zdjąć ??- zapytał??

-No dobra , nie chciałem go ruszać bo sobie pomyślałem ze może ktoś mu w tym pomógł ??

- Nie , na pewno nie to było zwyczajne samobójstwo , nawet za dużo papierkowej roboty nie będzie. Tim oglądał jeszcze przez jakiś czas ciało i potem znowu powiedział

- Jak chcesz mogę z moją ekipą zrobić dokładną sekcję zwłok

- Nie Tim , masz rację zwyczajne samobójstwo widać musiał mieć depresję , kto by Chciał go zabić , chłopak mieszka w zwyczajnym bloku nie jest bogaty i sądzę też nie pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny .

- Racja Edi , to co zadzwonię po chłopaków żeby żeby go zabrali i wyskoczymy na grillowanego steka i piwko ??

- Jej Tim ja ty to robisz gdy widzisz ciała ludzi , zwłaszcza tak młodych osób które mają przed sobą całe życie, na Tobie nie robi to wrażenia ??

- No wiesz Ed widziałem już tyle trupów że nic już na mnie nie zrobi wrażenia

- No dobra Tim na ten stek wybierzemy się kiedy indziej , ja jadę do domu .

- Nie zapomnij poinformować rodziny Ed krzyknął za nim Tim machając mu na pożegnanie

- dzięki że mi przypomniałeś nie nawidze tego robić.

Około godziny 20.30 zadzwonił telefon

-Halo ?? ?odezwał się kobiecy głos

- Dobry wieczór czy dodzwoniłem się do domu państwa Caprice ??

- Tak ,kto mówi ??-spytała się kobieta

-Sierżant Edward Johnson , dzwonie aby poinformować panią o pewnej sprawie

- Jakiej sprawie ?.przecież ja już wycofałam pozew przeciw mężowi, jest już wszystko dobrze

- Nie , to nie o to chodzi , czy zna pani niejakiego Natana Caprice ??

- Tak to mój syn , co się z nim stało ?? , ma jakieś kłopoty ??

- Bardzo mi przykro ze robie to telefonicznie ale nie mogłem się do państwa wybrać osobiście ,

-Proszę powiedzieć o co chodzi !!

- Natan nie żyje znaleziono go dzisiaj we własnym mieszkaniu w godzinach popołudniowych ,popełnił samobójstwo.

-CO!! , to nie możliwe jak to ?? mój Natan się zabił , nie zrobił by tego !!

- Przykro mi pani Caprice , mogę powiedzieć tyle ze koszty pogrzebu pokrył przyjaciel Natana , w zasadzie to jego przyjaciel powiedział że woli skremować Natana i osobiście doręczyć prochy pani syna

Policjant rozłączył się .

Pani Caprice osunęła się na podłogę i zaczęła przeraźliwie szlochać.

-Zamkniesz się wreszcie Katy czy mam wstać i sam cie uciszyć ??!!

-Z salonu wyszedł duży siwy , gruby mężczyzna coś koło 50 i wymierzył cios prosto w nos kobiety , krew trysnęła na podłogę a kobieta zaczęła jeszcze bardziej płakać

- Będziesz cicho czy nie ?? ?zapytał się mężczyzna

- Natan nie żyje , zabił się , dzwonił policjant ?wyszlochała płacząca Katy.

link do moich stronki gdzie publikuje swoje wypociny :Phttp://www.opowiadania.pl/main.php?id=port...mp;author=17824

Edytowano przez przemasss666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje prace. Już umieszczałem to w innym temacie na forum, ale tutaj też chcę się pochwalić (o ile jest czym :tongue: ). Trochę skaner trochę szwankuje. Cieniowanie jest bardzo mocno zrobione a skaner jakoś robi, że go w ogóle nie widać. Pracuję właśnie nad nową pracą, a jeszcze jedna jest skończona, ale nie miałem czasu jej skanować. Proszę o opinię.

http://img64.imageshack.us/i/96459384.jpg/

http://img339.imageshack.us/i/11799319.jpg/

Edytowano przez waw1233
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozwolę sobie wstawić tutaj jedno z moich opowiadań. (Tak, wiem. Zaczynam bez przywitania się - od razu własna twórczość. Ja po prostu taki jestem :P)

"Serce"

- Szlag mnie zaraz trafi ? wycedziłem przez zęby, łapiąc się za głowę w akcie desperacji.

Siedziałem po turecku na moim łóżku. Starałem się medytować, aby odzyskać zatracony spokój duchowy. Wszystko mnie irytowało ? nie było jednego dnia bez wkurwiania się na kogoś lub na coś.

Próbowałem myśleć o kolorowych kwiatach, oazach w samym środku pustyni, a nawet o kosmosie. Żadnych rezultatów. Nawet najpiękniejsza myśl uciekała w pośpiechu jakby się czegoś bała. Po prostu cały czas coś mnie rozpraszało. Wiedziałem co. Drganie w klatce piersiowej i dudnienie: bum bum, bum bum, bum bum, bum bum. Zaczęła mnie już boleć od tego głowa. Te okropne bicie serca doprowadzało mnie do szaleństwa. Wziąłem jakieś tabletki przeciwbólowe, zatkałem sobie uszy watą. Nic z tego.

W końcu usiadłem po turecku na dywanie. Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie ten mięsień stojący przed sobą. Ależ ohydny widok! Pomyślcie sobie ? bijące serce na żywo! Zebrało mi się na wymioty, ale spróbowałem wytrzymać.

- Te, serce. Jesteś moim przyjacielem. Powinieneś mnie zrozumieć. Weź się trochę uspokój, bo twoje bicie doprowadza mnie do szału! Zrób coś z tym.

- Ależ, oczywiście! ? odparło serce z szyderczym uśmiechem.

I przestało bić. Dudnienie ucichło. Mogłem w końcu odpocząć. Nagle, ogarnęła mną jakiś taki dziwny spokój... Dość przyjemne uczucie.

- Zadowolony? ? zapytał mój czerwony przyjaciel i zamknął oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że powstał Podcastum Actionum w nowej, zmodernizowanej wersji, kształcie i smaku. Po więcej informacji odsyłam na bloga Knockersa, a do moderatorów zgłaszam prośbę albo o odblokowanie poprzedniego tematu nt. podcasta, albo zezwolenie na utworzenie nowego.

Edytowano przez RamzesXIII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem Was zaprosić na http://erafantasy.mojeforum.net . Jest to forum o fantasy, które sam stworzyłem. Jest całkiem nieźle zrealizowany, ale kiepsko rozreklamowany i nic sie na nim nie dzieje:/ Dlatego jeśli macie trochę czasu to zapraszam. Będę Wam cholernie wdzięczny. Innych przejawów mojej twórczości nie chce mi się na razie ujawniać. Może kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić forumowiczów o oceny. Nie ważne czy jesteście muzykami czy nie, potrzebuję każdej opinii. Utwór (właściwie jego próbkę) zrobiłem w FL 9. Bardzo chętnie pomogę jeżeli ktoś potrzebuje dobre bębny do swojego podkładu jako, że z 'zawodu' jak i z zamiłowania jestem perkusistą ^^

Oto i moja radosna twórczość :tongue: :

KLIK!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić forumowiczów o oceny. Nie ważne czy jesteście muzykami czy nie, potrzebuję każdej opinii. Utwór (właściwie jego próbkę) zrobiłem w FL 9. Bardzo chętnie pomogę jeżeli ktoś potrzebuje dobre bębny do swojego podkładu jako, że z 'zawodu' jak i z zamiłowania jestem perkusistą ^^

Oto i moja radosna twórczość :tongue: :

KLIK!

Pozdrawiam!

He he podoba mi się epickość tego tuna :P

Chyba trochę zbyt głośny na końcu a trochę zbyt cichy na początku :P. Szczególnie, że sobie głośniki rozkręciłem na początku oczekując czegoś spokojnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić forumowiczów o oceny. Nie ważne czy jesteście muzykami czy nie, potrzebuję każdej opinii. Utwór (właściwie jego próbkę) zrobiłem w FL 9. Bardzo chętnie pomogę jeżeli ktoś potrzebuje dobre bębny do swojego podkładu jako, że z 'zawodu' jak i z zamiłowania jestem perkusistą ^^

Oto i moja radosna twórczość :tongue: :

KLIK!

Pozdrawiam!

Nawet nieźle to brzmi. Ja dał bym trochę efektów które zmniejszyły by sztuczność dzwięków z wtyczek bo wyraźnie słyszę, że z nich korzystasz. Ogólnie jest na plus :happy:

--------------------------------------------------------------------------------

To może sprawdźcie coś mojego:

Mój profil MySpace

Znajdziecie tam 10 kawałków. Robię muzykę już dłuższy czas ale w FL-u bawię się jakieś 3 miesiące. Jeżeli spodziewacie się początkującej fuszerki to lepiej dla was, będziecie zaskoczeni :wink: Jest to instrumentalny hip hop (czyli ambitniejsza wersja zwykłych podkładów) o klasycznym brzmieniu robiony w 100% z sampli. Zapraszam do przesłuchania wszystkich kawałków i napisania jakiejkolwiek opinii :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów, wspomóżcie mój filmik w głosowaniu na niżej podanej stronce. Głosując sami możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Animacje wykonałem sam: http://www.wygrajzlenovo.pl/film/119/

Jeszcze raz dzięki za każdy głos :)

Pozdrawiam,

obipat

PS możecie pamiętać mnie z konkursu "Xbox na Prezydenta" pod nickiem z youtube mrwau: http://www.cdaction.pl/news-13620/konkurs-...a---wyniki.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...