Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymek781

Gry PC, X360, PSP

Polecane posty

Cześć i czołem. Mój poprzedni temat jak się okazało leży w śmietniku. Powód jest nie do końca znany, gdyż był prowadzony systematycznie i wedle regulaminu. Na moje oko - błąd strony.

PC:

CivCity Rome

Worms Forts Oblężenie

Hitman Krwawa Forsa

Gothic II Złota Edycja 5CD

Piraci z Karaibów

Shrek Trzeci

Terrorist Takedown 2

GRY PC DLA MŁODSZYCH:

Dinozaury

Lalka Klara Stylistka

Supercross Kings

Oplahopla

Projektant Wnętrz 3D

RC Racing

Poldek Driver

Stunt GP

Monster Truck Fury

X360:

Saints Row The Third (edycja specjalna z kodem genki [wykorzystanym] i kodem live [do użytku])

Saints Row 2

TNA: Impact (jak nowa, odpalana od pięciu do sześciu razy [na jednej płycie są walki])

Lips: Number One Hits (z dwoma mikrofonami, białym i czarnym)

Fifa 09 (do regeneracji, gdyż nie instaluje się na dysku [oddam nawet za dziesiątkę])

Smackdown vs Raw 2011

Smackdown vs Raw 2009 (jakieś karteczki są w środku, przypominają bileciki)

PSP:

Harry Potter and the Half Blood Prince

Need for Speed ProStreet

Tom Clancy's Splinter Cell Essentials

Wszystkie gry wysyłam listem poleconym prio, zaś Lips paczką. Kilka komentarzy na forum oraz mnóstwo na portalu aukcyjnym. Przed sprzedażą, interesującą was grę wystawiam na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Saints Row 2 i 3 są zarezerwowane. W poniedziałek ta druga wyląduje na serwisie aukcyjnym, a w środę/czwartek/piątek będzie u nabywcy. Niemniej jednak, zachęcam do zakupy innych gier na konsole, bądź komputer. Możecie podać własną WIDZIMISIĘCENĘ za gierki PC. Chcę się ich jak najszybciej pozbyć i rozważę każdą propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć mój malutki bazarek. Po pierwsze, co nowego, nic. Chciałbym dodać od siebie, że nie chcę dużej kasy za jakiekolwiek gierki. Dla mnie liczy się pozbycie ich z półki, bo tylko stoją [nie, nie leżą] i się kurzą. Zainteresowanych proszę oczywiście o kontakt poprzez prywatną wiadomość albo w temacie. Ano, po drugie - chcesz zarezerwować, masz tylko tydzień. Znowu będzie sytuacja, że 'poproszę rezerwację fify, za tydzień wracam do domu'. Gra zarezerwowana. Później tekst w stylu 'kupiłem już'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Mogę spuścić z ceny. Natomiast wy możecie negocjować. Zalecam do kupowania w zestawie. Niemniej, oddzielnie również mógłbym sprzedać. Dodam, że posiadam jeszcze książkę Assassin's Creed: Bractwo. Za dwadzieścia złotych opchnę. Należy doliczyć jakieś osiem złotych za przesyłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...