Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MadeinHell

Supreme Commander

Polecane posty

Swego czasu grałem długo na GPG, głównie w podstawke. Z tego co czytam usługa już ta nie działa i teraz pytanie, znalazłem tylko cd key z podstawki który po wpisaniu na steam odblokował również dodatek i czy po sciągnieciu przez steam gry będą w pełni zaktualizowane czy nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam aktywowałem sobie klucz z "Supreme Commander: W obliczu wroga" na steam i dostałem podstawkę z dodatkiem smile_prosty.gif Dodam tylko tyle, że klucze z SC ( zakupione w biedronce ) i te z Extra Klasyki można aktywować na steam bez problemu i dzięki nim mamy SC + SC:FA.

Jak oceniacie Supreme Commander 2? Mam szansę dorwać klucz za 20 zł i nie wiem czy brać? Gra ktoś z forum na multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, przynajmniej teoretycznie. Tj. jak dorwę kumpla i (ostatnio) kilka wolnych kwadransów.

Na pewno oczekuje się od tej gry czegoś zupełnie innego niż od pierwszego SupComa - jest ciaśniejszy i dynamiczniejszy przez badania i ulepszenia. Liczba różnych jednostek została zredukowana ponad trzykrotnie (lekko licząc - zlikwidowano poziomy technologiczne, zamiast których ulepsza się rodzaje jednostek i ich grupy, nie ma SACU), Zdecydowanie zmniejszono nacisk na walkę morską, a EXPy buduje się niemal masowo - inaczej nie można określic sytuacji, w której zajmują się tym fabryki (z nielicznymi wyjątkami w liczbie dwóch, może trzech).

Frakcje zostały zmodyfikowane w stopniu cokolwiek znacznym, zmieniły się rózne mechanizmy, głównie ekonomia, która przestała polegać na balansowaniu przychodów surowców i ich zużycia, wliczając w to ograniczoną pojemność magazynową. Spróbuj pograć w demo, przekonasz się najlepiej co się zmieniło w tej grze w porównaniu z podstawką.

I, oczywiście, zapraszam na mój profil, z chęcią zaakceptuję zaproszenia od osób chętnych do gry w SupComa FA przez sieć. Nic nie przebija drużynowego multiplayera przeciw innym ludziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...