Skocz do zawartości

Logitech Driving Force GT-opinie


Polecane posty

Witam, zastanawiałem się ostatnio nad kierownicą do gier. Chciałem coś, co będzie dobre do PS3 i PC, oraz będzie w miarę rozsądnej cenie. Dosyć szybko znalazłem Logitech Driving Force GT. Teraz takie moje pytanie, czy ktoś obeznany w tym temacie poleca tą kierownicę? Słyszałem o niej naprawdę wiele pozytywnych opinii, ale może jest coś lepszego w podobnej cenie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie nie ma w zasadzie żadnej kierownicy. Jest albo mniej, ale o wiele gorzej, albo bardzo drogo i lepiej. Lepsza od Driving Force GT jest tylko G27 z tych kierownic, które produkują, bo o uboższą G25 musiałbyś się postarać na Allegro. Driving Force jest świetna, bo daje dużo frajdy z jazdy, a force feedback dosłownie wyrywa kółko z rąk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Kierownicę zakupiłem i zamontowałem, jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mam tylko jedno (może trochę głupie) pytanie. Na czym dokładnie polega FF? Kierownica nie wibruje, anie nie drga w żaden sposób, jedyne co, to wyrywa się z rąk (naciskając pedał gazu i nie trzymając przy tym kierownicy, można zobaczyć, że kierownica wręcz sama "skręca"). Czy jest to normalny efekt, i właśnie tak ma działać Froce Feedback?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...