Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matmen

Spellforce

Polecane posty

Dzięki, krede już znalazłem. A teraz inne pytanie: Nadal przedzieram się do Rohena w Dzikiej Przełęczy. W Elonii ów elfka poprosiła mnie o przyniesienie jej siostrom lekarstwa która ma Valdis z Szarowzgórza. Ta wysłała mnie do niejakiego Flana, znalazłem go w dzikiej przełęczy, a on został obrabowany przez bandytów w Shiel. I moje pytanie tkwi: Jak zmusić Flana żeby podał ci szyfr do kufra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że moja postać ma 15 lvl, jestem w dolinie szarego zmierzchu. Muszę się dostać do fortecy Zakonu Świtu, natrafiam na monument elfów, tworzę armię 50 jednostek. niedaleko jest obóz Trolli nawet go nie atakuje (elfy mają dziadowskie jednostki w walce wręcz), idę dalej, docieram do fortecy. I tu moje pytania:

- Słyszałem o Encie który ma mi pomóc w walce na tym poziomie, kiedy on do mnie dołączy ?

- Dlaczego do tej pory nie znalazłem wszystkich jednostek elfów (te które mam to: Gwardzistka, Łowczyni, Łuczniczka wiatru, uzdrowicielka, lodowa czarodziejka, strażniczka, podróżniczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustulka, brakuje mi tylko tej jednej elfiej jednostki, a zaczynam już zbierać jednostki krasnoludów. Tu znalazłem takie jednostki:

Cień Drzew-Łowczyni i Gwardzistka-przed portalem do Shiel

Shiel-Łuczniczka Wiatru i Uzdrowicielka-przed portalem do Dzikiej Przełęczy

Dzika przełęcz-Strażniczka-W obozie Bartingana

Północne Góry wietrzne- Lodowa czarodziejka i Podróżniczka-przed portalem do Doliny Szarego zmierzchu.

Teraz drugie pytanie odnośnie kamieni dusz: Znalazłem już dwa Astingloina i Nocnego Ostrza. Słyszałem że kowla z Szarowzgórza miał by mi jeden dać, tylko kiedy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon13 i Silvanus8 - pierwsza moja rada jest taka. Zaglądajcie pod każdy kamień, w każde miejsce, zbadajcie najmniejszy zakątek mapy. Wtedy nie będziecie mieć żadnych problemów z jednostkami i przedmiotami.

Dragon13 - Druidka na 100% była w obozie trolli w Ostrej Skale.

Kamień od Orthanka powenieneś dostać od razu, kiedy on zlecił ci to zadanie. Dwa pozostałe kamienie są w Kurhanach Skowytu.

Silvanus8 - Średnie kwatery? One chyba były na Dzikiej Przełęczy. Może coś przeoczyłeś. Dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że tam w skrzyniach Brininngana powinny być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustulka thx, ale udało mi się już wcześniej to znaleść niż przeczytałem twoją wiadomość. A co do tych kamienii, sądzisz że to jakiś bug ? Ale nic straconego bo wyrabiam sobie jeszcze ostrze ziemii. A propo które ostrze jest lepsze: "Ostrze Dusz" Czy "Ostrze Ziemi" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silvanus8 - Nie chce ci się łazić? No to będziesz miał takie problemy niestety. Chyba Średnich Kwater nie można nigdzie kupić, ale dokładnie nie wiem. Trochę dawno grałam w tą grę, dlatego takich szczegółów gdzie jaki przedmiot był nie pamiętam. Tak jak mówiłam wydaje mi się, że powinien być na Dzikiej Przełęczy. A jak nie tam to albo mapka wcześniej lub dalej.

Dragon13 - Co do broni to nie wiem, która lepsza. Ja przeważnie grałam magiem, więc miecze mnie nie obchodziły. Co do Kamieni Duszy spróbuj zdobyć te z Kurhan Skowytu i pogadaj z Orthankiem. Jak wyżej: nie pamiętam dokładnie jak to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Mulandirze moja postać ma 20 lvl. I mam kilka pytań:

1. Czy mogę zbudować w Mulandirze na początku armię, bo mam tylko monument bohaterów ?

2. Czy krew demona (dwie fiolk) potrzebne do Ostrza Ziemi i do mikstury Adhiry z Szarowzgórza. Jak np. znajdę jedną do będe miał jakiś wybór do czego ją wykorzystam ?

3. Czy runę robotnika orków dostanę po Mulandirze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijaki krasnolud w Falronowej Nadzieji Brok, poprosił mnie o przyniesienie składników do mikstury. Znalazłem już wszystko prócz z 3- ech kamieni wiecznego Ognia, znalazłem dwa: jeden u smoka na północ od Broka i elfki Elwen, a jeden miał smok Faymir, gdzie znaleść 3 ?

P.S Kamień wiecznego ognia wykorzystałem już ze Smoka z Elonii i Lodowej Manarchii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...