Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jestem zainteresowanym zakupem przedmiotów wiedźmińskich .

>Cena do uzgodnienia<

Pisać prywatnie lub też pod tematem.

Mogą to być np:

Podkładka z Gram.pl: Podkładka z logiem wiedźmina od Samsunga z konkursu lub inna(priorytetowo poszukuje) post-133142-0-13706200-1341147821_thumb.; Moja wstępna cena za zakup - 100zł

Smycze post-133142-0-04955100-1341147914_thumb.post-133142-0-84553700-1341147952_thumb.post-133142-0-50037300-1341147994_thumb.post-133142-0-57545200-1341148026_thumb.post-133142-0-18414600-1341148196_thumb.post-133142-0-13974200-1341148262_thumb.post-133142-0-33904400-1341148226_thumb.; Cena za jedną smycz -20zł

unikatowe przedmioty promocyjne (Torby płócienne, torby plastikowe, presskit, bandany, płachty); Cena za przedmiot - zależna od jego rodzaju(od 10zł - zwyż ) post-133142-0-16892400-1358155825_thumb.post-133142-0-73295100-1358155837_thumb.post-133142-0-76545400-1358155876_thumb.post-133142-0-59277500-1358155899_thumb.

plakaty reklamowe i dodawane do czasopism (ale nie z CD-Action:posiadam wszystkie rzeczy) ; Cena za plakaty - zależne od trwałości materiału(od 5zł zwyż)

zeszyty, długopisy, ołówki, teczki, zegarki Cena za te przedmioty - 5zł zwyż

I inne przedmioty

Po korzystnej cenie dla obu stron

AKCEPTUJE TARGOWANIE SIĘ O CENĘ (do ostatecznej decyzji ze strony sprzedającego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany,masz jakieś zdjęcia lub obrazki prezentacyjne z innych stron(prześlij prywatnie w wiadomości lub pod moim postem)?Jaka cena by ci odpowiadała?Wstępnie proponuje 50zł(Bandana + Koszt wysyłki) ,zapłata wypadała by w pobliżu lub po 15 czerwca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalne i powiem iż bym kupił ,ale ze względu na inne gadżety które to zakupuje na razie się wstrzymam. Nie odrzucam tego, ale na chwilę obecną mam listę priorytetów do zakupu i po prostu nie jestem w stanie go zakupić.

Za miesiąc być może tak, a jeśli w tym czasie znajdzie się kupiec - nie przejmę się posiadam również własne popiersie Wiedźmina bez złotej powłoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem już bandane ale niestety zycze sobie troche większą cene pod tym względem że jest ona w stanie idealnym i jest to naprawde unikat którey cięzko znalżć,Mam zdjęcia.(Znalazłę równieżogromny 2 stronny plakat z wiedźmina.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem już bandane ale niestety zycze sobie troche większą cene pod tym względem że jest ona w stanie idealnym i jest to naprawde unikat którey cięzko znalżć,Mam zdjęcia.(Znalazłę równieżogromny 2 stronny plakat z wiedźmina.)

Cieszę się iż się znalazła ale zastanawia mnie dlaczego za mało?Jest to możliwa najwyższa oferta jaką znalazłem,i ją podałem. Ogólnie rzecz biorąc nie do końca mi to odpowiada i chyba zrezygnuje z zakupu. Tak jak ty,również chciałbym wiele innych rzeczy ale jakbym zaczął się targować z każdym o niższą cenę, większości bym nie kupił.Tak więc do czasu sprostowania wyceny nawet nie próbuje zgadywać za ile sobie cenisz "unikalną" bandanę. Jeśli to będzie cena z kosmosu to podziękuje,nie jestem narwany, może znajdą się inni chętni, ale taki gadżet cieszy się wyłącznie zainteresowaniem wśród fanów i gadżetomanów . Cena zależna jest o grup docelowych. Ja nawet nie próbuje szacować czy kogoś na to stać ,ale w większości przypadków mało osób jest w stanie zapłacić więcej niż 100zł za przedmiot. Proszę o rozsądne zastanowienie się.

Zastanawia mnie plakat. Prześlij zdjęcie być może na to się zadecyduje.Ale proszę również o nie przewartościowanie.Znam ceny plakatów i nie zgodzę się na nadwyżkę wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając kolejno:

Damnat1on - mam wszystkie edycje kolekcjonerskie wiedźminów jak i edycje specjalną wiedźmina. Nie jestem zbytnio zainteresowany zakupem wszelkich przedmiotów z tych zestawów.

Pablo1989 - pamiętam że była dodawana do cd action(oczywista oczywistość) i zdaję się że ją mam,ale nie potwierdzam tego.Jeśli ktoś pamięta w którym dokładnie numerze była ta naklejka i sprawdziłby/łaby, osoba powiadamiająca miała by u mnie plusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem zainteresowany,ale zakupiłem dzisiaj 2 razy drożej na allegro. Zobaczę zdjęcia,jęsli będzie odmienna od zakupionej, kupuje.

jak jemu nie pasuje, to ja chętnie - od zaraz - podeślij mi info na maila: femme.jedi@gmail.com Masz może fotkę, jaki stan?

Rozumiem iż wyjątkowo zależy ci na przedmiocie ale,takie sprawy załatwia się dyskretnie. Akceptuje wyłącznie propozycje ofert sprzedaży, nie OBCYCH ogłoszeń. Różnie dobrze mogę chamsko wprosić się na twój temat i ogłaszać chęć zakupu tego samego co ty. Być może uznasz to za przewrażliwienie(i prawdopodobnie będziesz uważać że masz rację) ale pewne zachowania są nieakceptowalne.Na przyszłość zastanów się zanim rozpoczniesz ochoczo decydować o sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pallicho okazja przeszłą z przed nosa,zapłacę 2 drożej. Nie ma szans raczej na rezygnacje.Aukcje wysatwił @adi4441 ale pod nieznacznie zmienioną nazwą konta na allegro. Do czasu rozstrzygnięcia wyceny,podtrzymuje zainteresowanie. Proponuje trochę zwiększyć cenę,przecież mimo wszystko nie każdy ją posiada a zainteresowanie jak widać jest. Ale jeśli nic nie zmieni się w temacie rezygnuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powertowałem i znalazłem,nie jest to wielka rzecz do najdroższych nie należy, ale jako że ją mam,zbytnio mi na niej nie zależy. Może ktoś inny się zainteresuje(fanów wiedźmina nie brakuje). Mam każdy przedmiot dodawany do cd action tak więc raczej nie skorzystam również z przyszłych ofert przedmiotów związanych z wiedźminem z Cd-Action.

@Pankamilek rezygnuje z zakupu bandany,chyba ktoś inny był zainteresowany?

@Moderacja rozumiem i przepraszam,nie doczytałem regulaminu.Myślałem że raz na 7 dni ,8 dnia podbicie od daty założenia własnego "up`a" ,tak czy inaczej zapamiętam.

Podbijać można raz na 7 dni, zapoznaj się z regulaminem Targowiska - Aiden

Znowu podbijasz nieprzepisowo. Post z 28.06 został usunięty. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...