Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldeneye456

Rozwiązany: Nokia Lumia 710 vs SE Mini Pro Sk17i

Polecane posty

Dużo naczytałem się o obu telefonach. Jako, że aktualnie siedzę na symbianie s60v5 pierwszą propozycję jaką szukałem jest Lumia 710. Telefon ma się zmieścić do 600 zł (używany także wchodzi w grę, jeśli chodzi o Lumię tylko taki można dostać). Chęć posiadania Windows Phone 7 jest duża, problem w tym, że Nokia Lumia 710 ma kilka wad. Są nimi :

-brak obsługi flasha

-brak możliwości przesyłania plików przez Bluetooth

-utrudnianie powiększania biblioteki muzycznej, poprzez instalację odpowiedniego oprogramowania

Jeśli chodzi o Mini Pro Sk17i przekonuje mnie klawiatura qwerty, którą pewnie bym wykorzystywał za każdym razem gdy będę chciał coś napisać. Telefonu z androidem nigdy nie posiadałem, dlatego nie wiem czy będzie lepszy od Windows Phone 7,5 Mango. Sk17i jest mniejszy od Lumii i grubszy, ale to nie jest problem.

Bardzo proszę o wypowiedź osób które są posiadaczami tych modeli a także wszystkich innych co wiedzą dużo na ich temat i pomogą mi w wyborze który odbędzie się za 2/3 miesiące.

Zastanawiałem się jeszcze nad SE Live With Walkman, ale Mini Pro byłby lepszy wyborem jeśli chodzi o SE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie główne, do czego masz zamiar używać telefonu?

Ja osobiście nadal polecałbym Ci telefon z Androidem bo w tej chwili ten system ma chyba największy zasób aplikacji a jest także bardzo wygodny w obsłudze. Z tych telefonów styczność miałem tylko z Xperią Mini Pro i jak dla mnie to ten telefon jest za mały, może to przyzwyczajenie do mojego Samsunga, który nie ma klawiatury i wyświetlacz ma sporo większy ale odnoszę wrażenie, że telefon z ekranem dotykowym powinien mieć w miarę duży wyświetlacz, natomiast niewątpliwym plusem tego telefonu jest klawiatura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie telefon będzie służył do podstawowych funkcji, w obecnym telefonie brakuje mi wifi i z tego względu chce wymienić obecny. Mini Pro SK17i ma ekran 3" więc o 0,5 cala większy od mini pro x10, jest on za mały, a 3" starczy mi w zupełności, miałem zamiar kupić xperie x8, ale jest to już stary telefon z mniejszymi o wiele parametrami.

SK17i

Telefon ma służyć do bezproblemowego korzystania z internetu.

Jak wygląda sprawa z gps? Można nawigować z wył. internetem? tzw. jak jest w mapach nokii (offline).

Jak sprawuje się android 4.0 na nim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...