Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomko669

Lost Planet

Polecane posty

Pobrałem demo Lost Planet.Instaluje,Odpalam i... fatal error usupported pixel shader version 2.0.Wie ktoś o co chodzi?

Mam radeona x800 gto wiec nie powinienem miec problemów z shaderami 2.0.

Mam również kwietniowe (czyli najnowsze) directx 9.0 ,i najnowsz sterowniki do mojej karty. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ściągnąłem Triala Lost Planet i gdy go zainstalowałem wyskoczył mi napis: ,,Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_22.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

No dobrze znowu zainstalowałem i... kicha!!! :!: :evil: Mad Co się dzieje? Z góry dziękuje. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogule to jakie wymagania ma Lost Planet ?

"w ogóle" to po pierwsze...

Co do wymagań to są spooore :wink: , ale gra wymiata :twisted: , a to są wymagania:

Wersja DirectX 9:

Windows XP

CPU - Intel Pentium 4 HT

RAM - 512 MB

Wolne miejsce na HDD - 400 MB

Karta Grafiki - pamięć 256 MB, NVIDIA GeForce 6600 lub lepszy, obsługująca DX9c i Shadery 3.0

Wersja DirectX 10:

Windows Vista

CPU - Intel Core 2 Duo

RAM - 1GB

Wolne miejsce na HDD - 400 MB

Karta Grafiki - pamięć 256 MB, NVIDIA GeForce 8600 lub lepszy

Wymagania z kosmosu ale w końcu to next-genowa gra :wink: .

PS. Tomko669 - to wymaga (jak już ktoś wspominał) Pixel Shadery 3.0, swoją drogą to chyba jakiś żart, że posiadacze takich kart jak Radeon x800, czy nawet 9800 sobie nie zagrają, Capcom wyraźnie PeCety ma w d*pie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej gierce dużo od posiadaczy X pudeł, zachęcony ściągnąłem demo, odpalam... i no cóż, grafika niezła reszta niekoniecznie, do tego ma chyba wymagania z kosmosu, a poza tym być może to wina dema albo mojego kompa ale niezależnie na jakich ustawieniach bym nie grał (low albo high) cały czas mam jakieś 22 FPS. Ogółem giera nie jest taka super jak to zapowiadano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą grę świetnie gra sie na padzie, i z płynną animacją wtedy można sobie pograć, demko ma wymagania b.duże i nie wiem czy ktos ma kompa aby udzignął LP aby wyglądał jak na Xpudle na moim cofingu 1,5Gb Ramu GF7600gt AMD64 2800+ gra ma czesto poważne dropy animacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten syf się nie da grać, bo... po prostu nie działa.. directx z kwietnia oczywiście ściągnięty, ale "wystąpił błąd bla bla pierdu pierdu"..

parodia.. generalnie oleję gierkę.. i tak samo powinni zrobić wszyscy, którym nie poszło demo.. to ja już wolę zapuścić Infernal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na P4 3.0GHz, 1 GB RAMu i GeForce 8800 GTS i śmigało ładnie (40-60fps). Gierka zapowiada się super. Fajny boss na końcu pierwszej misji z demka. Zapowiada się niezły mix MDK i Starship Troopers w wersji mroźnej. :)

Na początku miałem spory problem z demem, bo wieszało się, co wyglądało jakby mi karta grafiki nawalała (niezłe sranko :P). Na szczęście na forum Capcomu znalazłem rozwiązanie problemu. Należy zainstalować sobie sterowniki nVidii w wersji 160.03, które są m.in. na http://downloads.guru3d.com.

Na koniec daję link do odpowiedniego działu z forum Capcomu, bardzo możliwe, że znajdziecie tam rozwiązanie swojego problemu:

http://www.capcom.com/BBS/forumdisplay.php?f=250.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos innego w czasie gry wyskakuje mi okienko i z uśmiechem mi mówi żebym zmienił ustawienia graficzne bo za wolno chodzi, czy da sie to jakoś wyłączyć? Według mnie powinna mi chodzić dosyć nieźle mój komp:

IP4 3.0Gh

2GB RAM

Gf8600GT

i jakim prawem mi ciągnie na minimum z fps 5-20?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!

"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono XINPUT1_3.dll Ponowne zainstalowanie aplikacji..." no i zainstalowałem drugi raz i NIC nadal to samo. Zainstalowałem sterowniki DX9 z płyty Cd-Actionu i nadal nic nie wchodzi. Dodam jeszcze że mam: Core 2 Duo, GF7600GT, 2 GB ramu i PS3.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!

"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono XINPUT1_3.dll Ponowne zainstalowanie aplikacji..." no i zainstalowałem drugi raz i NIC nadal to samo. Zainstalowałem sterowniki DX9 z płyty Cd-Actionu i nadal nic nie wchodzi. Dodam jeszcze że mam: Core 2 Duo, GF7600GT, 2 GB ramu i PS3.0

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?xinput1_3

Ściągnij to i sprawdź czy się teraz uruchomi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos innego w czasie gry wyskakuje mi okienko i z uśmiechem mi mówi żebym zmienił ustawienia graficzne bo za wolno chodzi, czy da sie to jakoś wyłączyć? Według mnie powinna mi chodzić dosyć nieźle mój komp:

IP4 3.0Gh

2GB RAM

Gf8600GT

i jakim prawem mi ciągnie na minimum z fps 5-20?

GF8600GT nie jest specjalnie szybka karta, a Lost Planet do wlaczenia wysokiej jakosci grafiki wymaga naprawde powaznego sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...