Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cudzoziemiec

Fifa 12 i Euro 2012 - 2 problemy z grami

Polecane posty

Witam. Mam 2 problemy.

1. Chodzi tu o włączanie Fify, tuż po wyborze profilu wyskakuje mi okienko z jakimi ustawieniami chcę grać czy własnymi czy takie jakie są na serverze. I bez względu co wybiorę gdy jest już ten czarny ekran i po lewej stronie znaczek ładowania, gra się zawiesza. Już irytuje mnie ciągłe włączanie gry w trybie offline potem minimalizowanie i włączanie online.

2. Tu jest dość dziwnie. Postanowiłem wczoraj zainwestować w dodatek, Euro 2012. Mam już 3 mecz grupowy z Czechami jest wybór koszulek akceptuję swoje potem koszulki Czechów i nagle wywala do pulpitu a sama gra się wyłącza.

Jeśli ktoś wie jak tym problemom zaradzić proszę o napisanie.

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowaną FIFĘ 11? Z tego co wiem, "dwunastka" może się z nią kłócić, powodując błędy w postaci np. wyłączania się gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 problemy.

1. Chodzi tu o włączanie Fify, tuż po wyborze profilu wyskakuje mi okienko z jakimi ustawieniami chcę grać czy własnymi czy takie jakie są na serverze. I bez względu co wybiorę gdy jest już ten czarny ekran i po lewej stronie znaczek ładowania, gra się zawiesza. Już irytuje mnie ciągłe włączanie gry w trybie offline potem minimalizowanie i włączanie online.

Znam rozwiązanie, ale może się Tobie nie spodobać. Trzeba utworzyć nowy profil, co skasuje Twoją wirtualną gwiazdę, jeśli ją masz (chyba, że będziesz się przełączał na stary profil) i wszystkie statystyki typu strzelone gole. Poziom liczony za rozegrane mecze wraz ze statystykami liczonym przez internet (najszybciej strzelona brama itd.) zostają na szczęście ;)

Ewentualnie możesz się przełączać na stary profil w parę sekund uruchamiając grę z nowego (bodajże moja Fifa 12 -->profile-->wczytaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...