Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crom3ll

Gry z CDA na Steam

Polecane posty

Szukałem po forum, ale nie znalazłem odpowiedzi...

Które z gier dołączonych do CDA można przypisać do konta Steam?

Oprócz ostatnio dodanego DoWII udało mi się dołączyć Saints Row 2, i ciekaw jestem czy dodanych było więcej gier "steamowych".

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

PS. Jeśli to zły dział forum, to bardzo przepraszam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, CDAction kluczy do tej gry już nie ma... lipa troszke. Ruzumiem, że innych gier przypisywalnych do steama nie było? Jeśli tak, to temat można chyba zamknąć. Dzięki za odpowiedź, Dj Ogi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie było innych pełniaków na Steam, to w 100% przekonany nie jestem - niech wypowiedzą się inni (najlepiej ktoś z redakcji), natomiast co do kluczy do Speedballa, to skończyły się chyba dość dawno. Jeśli masz ten numer CDA (rzecz jasna z płytą), to chyba jedyną szansą byłaby osoba, która otrzymała klucz mailem ale go nie wykorzystała. Może udałoby się jakoś dogadać... ;) Ja swój wykorzystałem, więc nie mogę pomóc w tej materii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, numer posiadam, płytkę też. Ale chyba aż tak mi nie zależy na tej grze żeby teraz szukać kogoś, kto klucza nie wykorzystał... z reszta, nie wiem co mógłbym zaoferować wzamian :P

Przekopałem sie przez wszystkie swoje egzemplarze CDA (7 roczników - jak ten czas leci...) i nie zauważyłem innych gier "steamowych". O ile czegoś nie pominąłem, to chyba byłoby wszystko... (ogólnie jestem bardzo ZA dodawaniu gier przypisywalnych do steam, zawsze mozna pobrac swoją kopię jeśli płytka się zapodzieje (przez te wszystkie lata posiałem ze 3-4 płyty z CDA, MOJA SYBERIA T_T).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ci zależy na grach współgrających ze steamem to polecam ciekawy tytuł zeno clash

nie ma go w żadnym cda ale spokojnie można go tanio nabyć np. na allegro

jedyna wadą jest strasznie krótki czas rozgrywki około 5 godzin jeśli się nie myle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ci zależy na grach współgrających ze steamem to polecam ciekawy tytuł zeno clash

nie ma go w żadnym cda

Był za to w Playu, jeśli się nie mylę.

Na pewno był w CDA Dark Messiah Of Might And Magic - jego multiplayerowa część była "dodawalna" do Stama, ale kluczy też już nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze klucz z Forged Alliance dało się dodać do Steama, co więcej, podobno dawał dostęp do dodatku i "podstawki". Ale tych kluczy też już nie ma.

I to by było w sumie na razie tyle gier z CDA, które da(ło) się podpiąć pod Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...