Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Puxerek

Rozwiązany: Problem z wiadomością

Polecane posty

Witam. Mam telefon Nokia C3, oprogramowanie poleciło mi wgrać nową wersję softa. No więc podłączyłem ściągnąłem (oczywiście od oryginalnego producenta) zainstalowałem i... zaczeły się dziać jaja. Gdy otwarza się jakiś utwór i przewinie w jakimś momencie to po zatrzymaniu otwarza od momentu do którego się przewineło. Jest to dla mnie uciążliwe bo dużo słucham audiobooków, ale się z tym da jeszcze żyć. Prawdziwym złem, dla mnie jest to że gdy pisałem z koleżanką zdublowały mi się jakoś wiadomości tzn. ja wysyłałem do niej a ona w tym samym momencie przysłała mi wiadomośc i od tego czasu mam tą kopertkę cały czas na telefonie (tą która informuję że jest nowa wiadomość), a żadnej nowej wiadomości nie mam!

ps. nie wie koś z was jak właczyc autokorektę na forum? Bo mi się jakoś wyłączyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spradź, czy aby na pewno nie ma gdzieś tej wiadomości - czasmi nowa wiadomość, w wyniku błędu, nie jest na początku listy tylko dalej. Zrób kopię zapasową ustawień i zawartości i zresetuj ustawienia, jeśli masz taką opcję (większość znanych mi nokii ma, nie wiem jak ten).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...