Jump to content
Nelight

Mysz dla gracza do 150zł

Recommended Posts

Z tych to tylko sprawdzony MX518, RAT ma słaby sensor

Nie powiedzialbym ze szczur ma slaby sensor powiedzialbym raczej ze jest latwiejszy do przystosowania go pod swoja dlon. imho wpatrz w sklepach oba modele i poroboj ktory lepiej lezy.

Ja się opieram na własnym doświadczeniu a nie na czymś co ktoś gdzieś napisał. Równie dobrze mógłby teraz ktoś napisać że z mx miał problemy... Rat jest dużo lepszy jeśli chodzi o do pasowanie ponadto ma lepszy sensor , możliwość programowania i 3 różne profile więc czemu ma brać mx'a?

Edited by Abuk96

Właśnie chodzi o to że raty nie mają dobrych sensorów. Rat 5(nie wiem jak 3) ma średni jakościowo Sensor Twin-eye Philipsa. Gdyby był to laser pokroju Avago 9500(Logitech G700, SS XAI/SENSEI) Czy optycznego Avago 3080(MX518, starsze A4T X748) to można by brać bez wachania bo te sensory są jednymi z najbardziej niezawodnych na rynku. Z tym philipsem jest taki problem że raz chodzi dobrze a raz nie to poco go polecać?

//Edit: Wiele osób nie wie nawet że kupuje słabą myszkę pod najważniejszym względem czyli sensorem. Kupują ja bo polecają ją najlepsi gracze w CSa i ma 200600 dpi.

Edited by NoNamePL

Wystarczy że będziemy utrzymywać sensor w czystości i niema problemu. Mi na przykład mx nie leżał dłoni i przesiadłem się na szczurka a potem na jego nowszego brata a jeśli już miałbym brać logitecha do celowałbym w g300 albo dozbierał 20 zł więcej na G500 bo bądź co bądź to z myszka obcuje się przy katowaniu 2 lata..