Jump to content
Nelight

Mysz dla gracza do 150zł

Recommended Posts

Z tych to tylko sprawdzony MX518, RAT ma słaby sensor

Nie powiedzialbym ze szczur ma slaby sensor powiedzialbym raczej ze jest latwiejszy do przystosowania go pod swoja dlon. imho wpatrz w sklepach oba modele i poroboj ktory lepiej lezy.

Link to comment
Share on other sites

Ja się opieram na własnym doświadczeniu a nie na czymś co ktoś gdzieś napisał. Równie dobrze mógłby teraz ktoś napisać że z mx miał problemy... Rat jest dużo lepszy jeśli chodzi o do pasowanie ponadto ma lepszy sensor , możliwość programowania i 3 różne profile więc czemu ma brać mx'a?

Edited by Abuk96
Link to comment
Share on other sites

Właśnie chodzi o to że raty nie mają dobrych sensorów. Rat 5(nie wiem jak 3) ma średni jakościowo Sensor Twin-eye Philipsa. Gdyby był to laser pokroju Avago 9500(Logitech G700, SS XAI/SENSEI) Czy optycznego Avago 3080(MX518, starsze A4T X748) to można by brać bez wachania bo te sensory są jednymi z najbardziej niezawodnych na rynku. Z tym philipsem jest taki problem że raz chodzi dobrze a raz nie to poco go polecać?

//Edit: Wiele osób nie wie nawet że kupuje słabą myszkę pod najważniejszym względem czyli sensorem. Kupują ja bo polecają ją najlepsi gracze w CSa i ma 200600 dpi.

Edited by NoNamePL
Link to comment
Share on other sites

Wystarczy że będziemy utrzymywać sensor w czystości i niema problemu. Mi na przykład mx nie leżał dłoni i przesiadłem się na szczurka a potem na jego nowszego brata a jeśli już miałbym brać logitecha do celowałbym w g300 albo dozbierał 20 zł więcej na G500 bo bądź co bądź to z myszka obcuje się przy katowaniu 2 lata..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...