Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nelight

Mysz dla gracza do 150zł

Polecane posty

Ja się opieram na własnym doświadczeniu a nie na czymś co ktoś gdzieś napisał. Równie dobrze mógłby teraz ktoś napisać że z mx miał problemy... Rat jest dużo lepszy jeśli chodzi o do pasowanie ponadto ma lepszy sensor , możliwość programowania i 3 różne profile więc czemu ma brać mx'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że raty nie mają dobrych sensorów. Rat 5(nie wiem jak 3) ma średni jakościowo Sensor Twin-eye Philipsa. Gdyby był to laser pokroju Avago 9500(Logitech G700, SS XAI/SENSEI) Czy optycznego Avago 3080(MX518, starsze A4T X748) to można by brać bez wachania bo te sensory są jednymi z najbardziej niezawodnych na rynku. Z tym philipsem jest taki problem że raz chodzi dobrze a raz nie to poco go polecać?

//Edit: Wiele osób nie wie nawet że kupuje słabą myszkę pod najważniejszym względem czyli sensorem. Kupują ja bo polecają ją najlepsi gracze w CSa i ma 200600 dpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że będziemy utrzymywać sensor w czystości i niema problemu. Mi na przykład mx nie leżał dłoni i przesiadłem się na szczurka a potem na jego nowszego brata a jeśli już miałbym brać logitecha do celowałbym w g300 albo dozbierał 20 zł więcej na G500 bo bądź co bądź to z myszka obcuje się przy katowaniu 2 lata..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...