Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siboth

Procesor

Polecane posty

Szansze masz z lepszą grafiką, MOBO, RAM i procesorem czyli możesz wybrać opcję droższą ale wtedy masz szanse na BF 3 na full tzn.

AMD Athlon ll 4x,2.6ghz (631) (można go OC na wyższe parametry)

Asrock Aicafe55

Radeon6850 z Gigabyte

1x4gb DDR3 Goodram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupowałem tą kartę

Tzn. Jaką, taką z radka 6850..? Jeżeli tak to odpada ci blisko 500zł a jeżeli nie, tyle co Yojo2 mówi, ale przy tym zestawie chłopie wszystko co na rynku Ulti Full HD 50-60fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrące, ale musze. Mam pytanie co do pasty: Siboth nie dostanie żadnej do boxowego coolera? Wydawało mi się, że nawet do takich się jakąś dostaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta będzie fabrycznie nałożona na chłodzenie, i to jest standard przy wszystkich prockach (oprócz większości topowych procków Intela pod podstawkę LGA2011, które... wcale nie dostają chłodzenia w zestawie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać na marginesie, że no nie można się podpinać pod czyjeś tematy bo robi się totalny zsyf, lepiej założyć osobny temat nawet na 3 posty powiedzieć ok wiem wszystko i zamknąć niż tak, to tyle na marginesie. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie podpinam tylko jeśli kolega nie będzie zbytnio podkręcał procka to po co ma wydawać na razie kasę na paste (ta dołączona mu w zupełności wystarczy). Dobre i te 20-30zł (lepiej mieć niż nie mieć), a nikt mu nie napisał, że kupowanie pasty nie jest konieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait.. Dopiero przeanalizowałem w pełni.. Ups.. Nie, ja dzisiaj się nie nadaje wgl. do myślenia, fail co drugi krok.. Wybacz raul, brak uwagi i takie efekty, nic nie mówiłem i uciekam na dzisiaj z forum, za bardzo zmęczony już chyba.. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ja sam bym wziął: gigabyte radeon 6850 OC - firmowo podkręcony z dobrym chłodzeniem, ale jeśli chcesz taniej to np.: Vertex3d. Zaś jeśli chodzi o sklep to kupowałem już sprzęt w empiku i nigdy nie było problemu plusem są też niskie koszty wysyłki (jeśli się nic nie zmieniło to 10zł za kuriera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kart poleciłbym jeszcze Radeona 7770 - podobna cena co radeon 6850 (teraz właściwie taka sama zależy od modelu), minimalnie wolniejsza (ale sporo zależy też od gry), za to dzięki nowszej technologii ma niższy pobór prądu i niższe temperatury, powinna być też bardzo cicha, więc zależy jakie kryteria przyjmiesz do oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raul77, dla mnie nie jest za bardzo ważne czy karta jest głośna czy cicha, bo zawsze można zmniejszyć obroty wiatraczka, programami, pobór prądu też nie jest specjalnie ważny, ważne dla mnie aby żyła długo i aby pociągnęła aktualne gry na najwyższych ustawieniach graficznych
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siboth ja tylko podaje propozycje z tym radeonem 7770, bo oprócz podanych przez mnie plusów jeśli chodzi o wydajność to różnica między nim a radeonem 6850 często jest minimalna 2-3 klatki na sekundę, a są też gry w których to nowszy model jest lepszy (więc zależy w co grasz i w jakiej rozdzielczości). Ja tylko podaje kolejną możliwość, a ty zrobisz jak uważasz :wink: . test radeon 7770.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...