Skocz do zawartości

Rozwiązany: Program instalacyjny nie wykrywa drukarki + system po włamaniu


Shaker

Polecane posty

Ostatnio przydażyło mi się coś niemiłego. Zdałem sobie z tego sprawę wchodząc na Facebooka, gdzie powiadomiono mnie, iż na moje konto logował się ktoś z Japonii(pozmieniałem później hasła). Oczywiście od razu wpadłem na to, że coś musi mi siedzieć na kompie. Zatem przeskanowałem mojego Win 7 64bit antywirusem i coś tam usunął. Wyczyściłem to dodatkowo CCleanerem i odznaczyłem opcję możliwości zdalnego operowania moim komputerem(bo była zaznaczona, co mnie zdziwiło).

Następnego dnia system zaczął się resetować do ustawień początkowych, czyli wszystkie programy typu pakiet Office, Acrobat Reader, czy przeglądarki myślały, że są pierwszy raz uruchamiane(choć wszystkie informacje o kartach etc zostały). Pulpit też się zresetował i wyglądał, jak po pierwszym starcie Wina(lecz z moimi starymi ikonami).

Wszystko byłoby ok(przestawiłem), gdyby nie fakt, że dla przykładu dzisiaj odmówiła pracy moja drukarka. System po prostu przestał ją wykrywać. Spróbowałem zainstalować sterowniki do wejść USB raz jeszcze i ją wykryło. Jednak, jako osobne urządzenie. Spróbowałem odinstalować sterowniki, wyczyścić wszystkie o nich informacje i spotkało mnie to, co na screenie. Czyli w żaden sposób nie mogę uruchomić pliku instalacyjnego, a jak już nawet raz mi się udało to nadal nie wykrywa drukarki, jako tej do której ma zainstalować sterowniki program instalacyjny. Dodatkowo po prawej to co pokazałem na screenie. Informuje mnie, że drukarka jest poprawnie zainstalowana, lecz pojawia się błąd bez możliwego wyjaśnienia, jakiej jest natury. Próba instalacji sterowników przez menadżer urządzeń kończy się fiaskiem.

Proszę o pomoc :C

System:

Win 7 64 bit

SP 1

Drukarka HP Laser Jet P1006

Specyfikacja komputera: (tak, jak w profilu)

post-65943-1334162512_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...