Jump to content
Xami

Wiedźmin edycja rozszerzona-płyta

Recommended Posts

Posiadam Wiedźmina z edycji premierowej i chciałem kupić:

Opakowanie z wersji rozszerzonej, w którym jest płyta z tym uaktualnieniem, i resztą dodatków z tej edycji, oprócz samego nośnika z grą.

Przez co mam pytanie czy jeśli kupię tą edycję rozszerzoną i zainstaluje razem z moją podstawową wersją, to czy to będzie działać? Oraz czy opłaca się kupować te rozszerzenie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o pierwszą część gry (nie wiem czy wyszły jakieś dodatki do dwójki bo nie grałem) to w pudełku z rozszerzeniem będzie również płyta z muzyką. Co się zmieni w grze? Przede wszystkim ekwipunek - zamiast ośmiu linijek na różne pierdółki będziesz miał dwanaście z czego sześć w oddzielnym miejscu do którego będą "wpadać" tylko zioła itd. Druga ważna rzecz to skrócone czasy ładowania poziomów.

I w zasadzie tyle z tych ważniejszych bo w normalnej wersji nigdy nie trafiłem na zabugowane questy (więc nie mieli co poprawiać... chyba). Twórcy chwalili się również większym zróżnicowaniem NPCów, ale ogranicza się to tylko do tego, że zamiast jednokolorowych ubrań mają teraz np. żółty szal, czerwoną czapkę i niebieskie buty. Inny NPC który z twarzy i postury jest dokładnie taki sam ma czerwony szal, niebieską czapkę i żółte buty. Niby bajer, ale zupełnie zbędny. No i mimika się miała poprawić czego ja nie dostrzegłem.

Pamiętam też, że jak tylko wyszło to rozszerzenie to można było je pobrać za darmo z sieci (w rozumieniu - od producenta a nie człowieka z przepaską na oku i papugą na ramieniu ;)). Poszukaj, może teraz też tak jest. Ja kupowałem bo wtedy miałem strasznie słaby net i pobierałoby mi się to minimum dwa dni.

Edited by crowmaster
Link to comment
Share on other sites

Działać będzie. Sama kupiłam jak wprowadzili rozszerzenie. Kolega wyżej ma rację, można za darmo ściągnąć patcha aktualizującego wersję podstawową do rozszerzonej z oficjalnej strony. Jeśli pamiętam trzeba zarejestrować tam grę i można bezproblemowo ściągać. To czy kupisz zależy od twojego gustu, estetyki i łącza internetowego. Mnie przypadła muzyka z płytą i ładniejsze opakowanie, a 20 zł to już nie majątek.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie chce kupić również ze względu na pudełko bo posiadam tylko te z grą, instrukcje i poradnik. A muzyczki z chęcią bym posłuchał i ustawił na pułce komplet :).

Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...