Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZabilemGoo

Rozwiązany: Komputer tylko do Gier.. do 8000zl

Polecane posty

Myszy:

SpeedLink Kudos, Prestigio PMSG1, Revoltec Fightmouse Elite, Gigabyte M8000x, Logitech G500, Steelseries Xai, Steelseries Sensei,Mionix Naos 5000,Logitech G9x, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.

Równie dobre są BlueTrack montowany w Sidewinder x8 i Avago 3080 montowane w Thermaltake Tt eSPORTS Azureus i Logitech MX518.

Podkładki:

Steelseries QCK, Razer Goliathus i Sphex, Qpad CT.

Klawaitury:

Microsoft Sidewinder X4 i X6.

Karta dźwiękowa:

FiiO E10

Słuchawki:

AKG GHS1 lub Sennheiser PC350.

Głośniki:

Microlab FC530

Microlab Solo 6c lub 7c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tych myszedl wybralbys mi 1 ale taka podciwsza do gry FPS. I jakbys mogl mniej wiecej powiedziec w jakiej cenie sie zmieszcze za poszczegolne rzeczy . ? bardzo bym prosil. Bo mam slabego neta i lapka acer, ten malutki. Stary juz i dlugo sie laduja strony. Wiec jakbym mogl prosic o to , to dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszy:

SpeedLink Kudos, Prestigio PMSG1, Revoltec Fightmouse Elite, Gigabyte M8000x, Logitech G500, Steelseries Xai, Steelseries Sensei,Mionix Naos 5000,Logitech G9x, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.

Równie dobre są BlueTrack montowany w Sidewinder x8 i Avago 3080 montowane w Thermaltake Tt eSPORTS Azureus i Logitech MX518.

Podkładki:

Steelseries QCK, Razer Goliathus i Sphex, Qpad CT.

Klawaitury:

Microsoft Sidewinder X4 i X6.

Karta dźwiękowa:

FiiO E10

Słuchawki:

AKG GHS1 lub Sennheiser PC350.

Głośniki:

Microlab FC530

Microlab Solo 6c lub 7c.

Takie srednie ceny jakie moga byc tych rzeczy ? bo zanim je sprawdze wszystkie to minie mi z 3 lata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszki (IMO najbardziej opłacalne):

PMSG1 - 130

Sidewinder X8 - 230

Klawiatury:

Sidewinder X4 - 150

X6 - 200

Podkladka QCK (jest wystarczajaco duza) - 45

FiiO - 300

Warto tez rozwazyc inna opcje - sluchawki Sennheiser HD380 Pro (to samo, co polecone przez BladyPiter, tyle, ze bez mikrofonu) i logitech usb desktop microfone.

A takze, inne glosniki -jesli masz duzy pokoj i chcesz dzwiek przestrzenny, to Logitech Z550, a jesli liczy sie dla Ciebie duza wiermosc dzwieku, to jako alternatywe dla Solo7C, mozna rozwazyc modecom hf-100.

Ale solo i hf100, sa dosyc duze.

@BladyPiter

Jak zamierzasz podpiac micro z senkow? Chyba nie pod integre (o ile nie jest pod usb).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będa trzeszczec, zadne z nich. Po prostu, w tych logitechach bass jest mocniejszy niz powinien byc, co z kolei moze byc zaleta. Do gier i muzyki powinny byc lepsze sluchawki, a do filmow glosniki (majac na mysli gry, chodzilo mi o gry typu cs, gdzie pozycjonowanie ma duze znaczenie) ale obydwa sprzety sa dobre do sluchania muzyki, grania itp.

Ps. Jesli pokoj ma wiecej niz 20m2 i jest gdzie rozstawic glosniki, to sa dobrym pomyslem.

Poczytaj artykul o rozmieszczaniu glosnikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o takie typu gier mi chodzi . CS , combat Arms. Btf3, mw3. itd. Gdzie sluchawki, plynnosc i myszka maja duze znaczenie. i praktycznie od nich duzo zalezy. A pokoj to strasznie duzy , Sam pokooj gdzie bede miec sprzed to ma okolo 80m2. wiec... :) A i mam pytanko czy oplaca sie z Polski kupic czesci,zlozyc i przeslac do holandi . ? Bo slyszalem jeszcze ze jest kolo Paryza pewne miejsce gdzie nie placi sie podatku itd. wiec wychodzi prawie o 30/40% taniej .. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co jest dobrego w jak na swoją cenę słabo wykonanym sprzęcie, myszach z kiepskimi sensorami, awaryjnymi klawiaturami, słuchawkami z tragiczną jakością dźwięku, niedopracowanym padzie czy podkładce, która nie różni się niczym od tych o połowę tańszych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, ja się z taką opinią nie spotkałem. Dodam od siebie że mam SpeedPad n52TE (wiem że to Belkin / Razer) i do niczego się nie mogę przyczepić. Swoją drogą - jaką myszkę polecicie do gier, profilowaną? Do około 150zł? Miałem Logitech MX3200 ale zaczynał w niej padać prawy klawisz i chwilowo używam jakiejś HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do myszek dodam że Sidewinder X8 trzeba samemu potrzymać w dłoni, gdyż jak by to powiedzieć jest trochę "inna" i nie każdemu może pasować mi na przykład nie odpowiada.

A jeśli chciałbyś naprawdę wydać te 2000 na sprzęt to bardzo dobrą, ale według mnie nie opłacalną klawiaturą (ze względu na zbyt wysoką cenę) jest Logitech G19 z fajnym ekranem, który wbrew pozorom może się przydać (np. w trakcie wczytywania na nim oglądasz film z youtube- widziałem u kolegi). Jeśli już na nią byś się zdecydował radzę uważać gdyż na allegro można trafić na jej niemiecką wersję z układem QWERTZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilAdam

Jakiś z tym problem?

Wystarczy przyciski dwa miejscami zmienić.

A co do G19 - raczej bardziej opłacalne, są lepsze głośniki - a one, razem z dac'em i słuchawkami, zostawiają niewielki budżet na peryferia.

@autor

Gdybyś jednak zdecydował się na G19, to weź np. (z 5.1) Genius'y SHP6000 - dobre głośniki, wszystkie z płyty mdf (w Logitech'ach satelitki są plastikowe) - dodatkowo, przy dużych pomieszceniach, te głośniki dużo zyskują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersje G19 mam wziasc ? klawiatura mi sie pogoba. Jesli chodzi o sluchawki to wole jakies z micro by byly . mysz..Jesli chodzi o Sidewinter X8 to ile on ma dpi . ? Po pasuje by mial sporo :D

:smile: To jesli mozecie to prosilbym was o zebranie tych danych, co wynikly z tych postow. I zlozenie mi w calosc. Bo ja sie pogubilem juz. A jutro lub dzis nawet wieczorkiem chcialbym juz zaczac zamawiac z tego mole.com czy jakos tak .Powoli... :happy: Bo czas to pieniadz.. :cool:

Razer Orochi duzo ma dobrych opini . Roccat Alumic,Razer Nostromo. Warto w < to kase dawac ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orochi ma kiepski sensor i słabą jakość wykonania, Alumic jest zdecydowanie za droga, nostromo jest w miarę OK, ale będziesz musiał zmienić przyzwyczajenia, ponieważ na takim czymś do poruszania postacią używa się małego joysticka pod kciukiem, a nie klawiszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...