Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLEK10106

Rozwiązany: Smartfon do 1000zł.

Polecane posty

Witam,

dawno mnie tu nie było :) Ale mam teraz problem mój kumpel potrzebuje fona do 1000zł. Moze być smartfon. Nie ważne jaka marka, aparat foto tez nei musi być tam super. Byle by mozna z tego fona dobrze korzystać. Prosze o pomoc, mam czas do jutra rana. Aa fon bez zadnego operatora po prostu sama komorka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Raczej SE neo V, ale w tej cenie jest jeszcze bodajże HTC Desire HD. Jednak skoro aparat nie musi być super to poleciłbym Samsung Galaxy Plus. Minusem jest to, że nie ma diody - tj. flesza = nie ma latarki. Ale wynagradza to ekran Super AMOLED i dobry procek, taki podkręcony Galaxy S. Raczej na luzie zmieścisz się w cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech patrzy w tej kolejności:

1 desire s (choć nie wiem czy wyrwie nówkę w tej cenie)

2 arc/arcS/neoV

3 desire hd

4 sgs +

W sumie bez kombinowania to neoV szybki, świetny ekran, solidne bebechy, aktualizacja do ICS-a i takei dodatki że ładnie gra, i ma dwa mikrofony oraz hdmi. No i arc jak znajdzie do 1000 to warto brać bo to neoV z większym ekranem i lepszy aparatem.

P.S Up@ Nie pisz żę sgs+ to podkręcony sgs bo to nie prawda. Te dwa fony mają całkiem inny uklad proc/gpu. Sgs ma humibirda od samsunga a sgs+ ma jednego z nowszych snapów od qualcoma (taki jakw neoV tylko podkecony do 1,4).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem ogólnie, bo fakt - Sgs+ ma starszy układ graficzny niż S, ale to raczej nie jest jakaś wielka wada, ale jest.

Chyba raczej w tej cenie będzie najlepszy Arc S wg. mnie. Neo V już i tak jest świetny i wg. mnie jego ekran już jest wystarczający i można go na luzie brać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie te 2 HTC. Se neoV/Arc i Sgs+ są sporo lepsze. Arc S nie wyrwiesz za tą cene :( Jeżeli aparat się nie liczy to Sgs+ będzie najlepszy. Najszybszy i ma wbudowaną pamięć 8 GB oraz ekran Amoled. NeoV jest fajnym fonem, ale ma parę wad :( Ekran 3.7 cala TFT, praktycznie brak wbudowanej pamięci no i będzie wolniejszy od Sgs+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ A w czym są gorsze? Oba mają bardzo porównywalne bebechy (wszystko chula na tym samym snapdragonie) + więcej ramu sense i też aktualzacje do isc-a. Jedyną wada to to że są dość drogie. A co do neoV/arc vs sgs+. Ja bez zastanowienia brałbym znowu neoV lub arc. Ostatnimi czasy mam doczynienia z sgs+ i powiem tak jak na obecne czasy jest tak samo przereklamowany jak sgs bez +. Ekran jak dla mnie (dla mnie!) jest po prostu słaby. Kolory tak przesycone i nierealistyczne że nie da się na to patrzeć a o tym jak wygląda tam biały to już nie wspomne (choć katy widzenia są świetne).

A pomimo podkręconego procka chodzi nie wiele lepiej od ace z go laucherem. A oprócz tego nie dostanie ics-a. No i wygląda jak patelnia :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbudowana pamięć to nie jest plus. Co za problem kupić kartę pamięci 8 gb? Poza tym można przecież ją powiększać, bodajże kartami do 32 gb więc. Ja bym brał Arc S, neo V wystarczy ale jak budżet pozwala to szaleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arc S juz mowie ze nie wezme, poniewaz ma ją moj Ojciec i ten telefon kokmpletnie nie pasi mi i mojemu koledze. Zastanawiał bym Sie na tym Samsungiem ale czy to nieo jest aby kolubryna? A myslałem nad Wawem II albo I. Ogolnie za Soniakami dotykowymi nie przepadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża ilość wbudowanej pamięci to plus, jak dla mnie dość duży.

Po pierwsze telefon jest szybciej zdatny do dzialania po właczeniu, ponieważ aplikacje szybciej się ładują, ogólnie pamięć wewnętrzna załącza się szybciej.

Po drugie nie trzeba się bawić w przenoszenie aplikacji z pamięci wewnętrznej na kartę SD.

Po trzecie telefon działa szybciej, aplikacje zainstalowane w pamięci wewnętrznej szybciej się uruchamiają, lepiej działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym brał Neo V ponieważ telefon ma wszystko co trzeba. Fajny wygląd, szybkosć działania, wsparcie do Androida 4.0. Za 750zł jest nówka a 250zł zostaje w kieszeni na jeszcze coś :D

Oczywiście SGS+ to też dobra propozycja ale to już od gustów zależy. Mi np. SGS+ się nie podoba w ogóle, bawiłem się SGS dla mnie nic niezwykłego, taki o smartfon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czasy czuwania i rozmów porównujesz w necie, to gratuluje ^^

Generalnie mając smartphona z androidem przygotuj się na ładowanie go co jakieś 2 dni, ale to też zależy od tego jak z niego korzystasz.

Wg mnie bierz lepiej Neo V, to nowszy smartphone, dużym plusem będzie także oficjalny IC.

Co do Sony, mi nie podchodzą ich nakładki, ale przecież wystarczy wgrać inny launcher i po sprawie, więc tekst: nie podchodzą mi Soniaki dotykowe jest nieco bez sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na Smartfony bez Andka jest kompletnie bez sensu. Te Wawe to nie jest dobry pomysł, Bada to jeden wielki syf na dodatek bez wsparcia i zapomniany przez Samsunga, szkoda słów. Weź neo V i zostanie coś w kieszeni, np. na słuchawki jak nie masz albo coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten neo jest podobny do tej Arc S to ja dziekuje. Po kilku dniach uzytkowania u ojca go miałem dosc tego fona. I plastik jego obudowy to dla mnie marny był jak na taki fon.

Ale się zastanowie jeszcze.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...