Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NirvanaFan

Bordelands - postać na samodzielną rozgrywke

Polecane posty

Nie ma pojęcia 'najlepszej'. Każda sobie radzi lepiej lub gorzej, zależnie od buildu i znalezionego wyposażenia, choć trzeba przyznać, że gra Soldierem bardzo często okazuje się łatwa niemal do przesady, wraz z niekiepską wieżyczką, bonusowym doświadczeniem czy regeneracją każdego typu aminucji.

Ja grając Syreną też kiepsko nie miałem, choć i niektórzy przeciwnicy stanowili niemałe wyzwanie. W tej klasie duży jest bonus do żywiołowych efektów, więc warto polegać na broniach z ogniem, kwasem i/lub elektrycznością, a jeden z class modów dał mi regenerację amunicji do SMG. Do tego eksplozja żywiołowa przy Phase Walku i podpalanie wszystkiego dookoła pomaga (choć nie zawsze, gdy na przykad podpali wybuchową beczułkę...).

Hunterem ani Brickiem nie grałem, choć też każdy z nich to zupełnie inna taktyka. Z tego co wiem ten pierwszy ma bonusy dla snajperek i krytyków, a drugi - do generalnych obrażeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soldier/Roland, jeśli wolisz po imieniu. Na poziomach "pro" w multi uważany za cieniasa ze względu na brak miażdżącej siły ognia, bez którego jednak żadna drużyna się nie obędzie - albo zabraknie amunicji, albo granatów, albo HP, albo osłony. A Soldier potrafi wszystko to zapewnić i sobie, i towarzyszom - czy to przy pomocy wieżyczki czy konkretnych skilli. Znaczna większość jego class modów posiada regenerację amunicji dla wszystkich giwer, więc w okolicach 16 poziomu nie musisz się już martwić o to, że nagle zabraknie magazynków. Do tego dochodzą jeszcze skille ułatwiające przetrwanie - Fitness zwiększający HP, Quick Charge przyspieszający regenerację tarcz itepe. Na wyższych poziomach wkracza regeneracja hp, ciepłoczułe rakiety z działka, paczki z amunicją, ba, nasz mały gatling może nas leczyć.

krótko - soldier jest najbardziej niezależną i samowystarczalną klasą, zdolną regenerować zdrowie, amunicję i granaty, dobrze posługującą się każdym rodzajem broni, wyposażoną w przenośną artylerię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...