Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arturgks

Rozwiązany: Samsung Wave 3 vs. SE Neo V

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie odnośnie tych dwóch telefonów. Który wg. Was jest lepszy? Bo jak sam tak patrzę to wszystko fajnie ale Samsung ma system "Bada" którego nie znam, jakie Wy macie opinie na ten temat, chodzi mi głównie o internet i funckocjalność tych telefonów.

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Co do bady to chmm... Cięzko powiedzieć z jednej strony jest bardzo płynna a z drugie ludzie narzekali na słabą przeglądarke i mało softu. Bada nie ma chyba nawet angry birds. Więc lepiej zostań przy androidzie. A co do neoV bardzo dobry wybór aż do okolic 1000 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź raczej prosta i każdy ci tak odpowie - Neo V jest wiele,wiele lepsza. Posiada Androida (2.3.4 i planowany ICS 4.0). Neo V ma lepszy procek (z tego co wiem) itd. Wyświetlacze to praktycznie taka sama jakość bo neo V ma Bravia Engine, Vawe chyba Super AMOLED (też bardzo dobre ekrany, choć dla nnie zbyt jasne). Vawe ma dobrą przeglądarke i da się nim śmigać bez problemu po necie (nie wiem czy ma flash'a), neo V śmiga się bezproblemowo.

Co do Bady toto jest straszny niewypał wg. mnie, mało aplikacji, system w porównianiu do Androida wypada kiepsko i ma mało aplikacji - nie to co Android, 200 tys. aplikacji. neo V jest świetny, trudno znaleźć coś lepszego w tym przedziale cenowym - podobno Desire HD jest lepszy ale dla mnie neo V wygrywa - świetny wyświetlacz, mocne bebechy, dobry OS i czysta przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...