Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viktor150

Another World

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam takie pytanie do graczy. A mianowicie w marcowym(03/2007) CDA w Tipsach zauważyłem kody do leveli do gry Another World. Po ukończeniu instalacji(ściągnięte demo z internetu i demo zamieszczone na płytce w którymś z dawniejszych CDA) zabrałem się do przechodzenia 3 dostępnych poziomów, po których powinienem wpisać kod aby móc zagrać w następny level. Jednak (jak pisze w CDA) po wejściu w menu w opcję Continue i dalej..... No właśnie dalej nie wiem gdzie wpisac te kody.

Bardzo prosiłbym o odpowiedź. Może ktoś zdołął poradzić sobie z tym problemem

POprawiłem Ci nazwę tematu, bo była niezgodna z regulaminem. Przeczytaj jak tytułować nowe tematy, bo następnym razem po prostu wezmę i wyrzucę jeśli będzie źle nazwany. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu gry wybierz opcję Continue, następnie Access Code (...)

Czytanie ze zrozumieniem sie klania ;) "Po uruchmieniu gry" :P A nie "zabrałem się do przechodzenia 3 dostępnych poziomów"... ;) Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że nie mam opcji ,,Acces code". Jeśli pierwszy raz po instalacji wejde do menu wogóle nie mam opcji ,,Continue". Dopiero jak klikne NEW GAME pojawia się opcja CONTINUE. Ale klikając w nie mam do wyboru tylko intro i pierwszą planszę(wodną) i ŻADNEJ opcji. A poza tym kodów NIGDY nie używam. NIGDY. Ale do nowej wersji(tego dema) są one potrzebne aby przejsc do dalszych poziomów.

Chyba że mam jakąś złą wersję gry(wie ktoś może skąd dobrą ściągnąć). Ew. jesli ktoś miał takie problemy prosiłbym o pomoc

Dzięki. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zastanowiło mnie to iż zobaczyłem w CDA kody. Myślałem więc iż można jakoś wpisac je i grać. No coż..... Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam:)

A mnie zastanowiło to, że jeśli w demie dostępne są TRZY poziomy to nie ma siły nie zrobisz ich więcej nawet za pomocą kodów. W jakiejś innej grze (typowy FPS jakich wiele) jeśli posiadasz wersję demo i udostępnione przez autorów są tylko dwie bronie w tejże właśnie wersji to raczej kody typu "allweapons", "weapon XXX" czy "unlock all weapons" na nic się nie zdadzą... ja po prostu myślę logicznie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w tym samym miejscu. Po rozwaleniu tego zbiornika musisz przebiec z powrotem (przez 4 dziury przeskakujesz) i dobiec do końc korytarza a woda podniesie Cię do góry. Rozwal ścianę po prawej i teraz możesz albo iść w prawo (koleś zaczyna dusić bohatera) albo w górę po schodach (za rozsuwanymi drzwiami jest koleś którego nie mogłem na razie ustrzelić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem :)

Jestem już w grze całkiem daleko i natknąłem się na taki problem.

Jestem w fortecy "obcych", załatwiłem już wszystko, co potrzeba, idę

dalej, a nagle z dwóch stron atakuje mnie dwóch przeciwników. Od razu

włączają osłonę, więc zastrzelenie ich nie jest możliwe, a ze względu na ich przewagę liczebną nawet po zniszczeniu osłony żadnego z nich nie ustrzelę.

Proszę o pomoc!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAWELEZ

Bo to jest taki myk, że jak koleś zaczyna cię dusić to ty musisz go kopnąć w...... krocze :D .Jak ? Kiedy twój doktorek podniesie łeb naciśnij przycisk strzału. Potem szybko biegniesz po spluwę i po sprawie.

GUTUU

Wchodząc do pomieszczenia postaw sobie osłony zanim pojawią się goście. Mi się udało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w podobnym miejscu. Ląduję w takiej lokacji z kolumnami (tuż po przygodzie ze zbiornikiem i wodą). Widzę przyjaciela w kanale pode mną. Dalej są schodki i z nich wychodzi zły obcy. Zabijam go - dalej jest taka lokacja z trzema ścianami i gościem który rzuca granaty. Nie mogę go zabić za cholerę. Jak to zrobić ?

ok już sobie z tym dałem radę. Ale potem jest miejsce w którym wychodzi dwóch z obu stron. Z tyym sobie nie daję rady, a jeszcze musze zaczynać wszystko od nowa (gość na schodach, granat, kopułę i klosz) można dostać kota... macie jakiś niezawodny sposób na tych dwóch ? odnośnie postu wyżej - gość z lewej strony przechodzi zwyczajnie przez moje osłony i istrzela mi w plecy. Nie wiem jak to przejść/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym miejscu jestem JA :)

Użyj podpowiedzi POWYŻEJ :)

Edit: Hmmm... jakieś 20-30 prób i nadal nic :(

Edit: Udało się... ! ! ! ... ale znowu mam problem :)

Złapali mojego kumpla w niewolę. Chroni go dwóch obcych.

Jak zabić tego po prawej (obszedłem już budynek)?!

Edit: Kolejny problem... po uwolnieniu przyjaciela i przeskoczeniu na

kolejną (dolną) platformę atakują mnie dwaj kolesie. Nie da się ich frontalnie zabić, kumpel wisi na wysokości 50 metrów, a ja mam do wyboru, albo

śmierć od kolesi, albo od upadku... co robić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w takim miejscu na samym początku prawie.

Otóż uwolniłem się z klatki, potem zjechałem tą platformą na dół, zabiłem gościa i wyłączyłem zasilanie-nie wiem co zrobić dalej-wszystkie drzwi są zablokowane. Zauważyłem tylko, że jak mi się skończą naboje w pistoleciku to na jednym z poziomów wyskakuje strażnik i mnie zabija. Czytałem solucję, że trzeba jakąś ścianę rozwalić, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć!Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym miejscu jestem JA :)

Użyj podpowiedzi POWYŻEJ :)

Edit: Hmmm... jakieś 20-30 prób i nadal nic :(

Edit: Udało się... ! ! ! ... ale znowu mam problem :)

Złapali mojego kumpla w niewolę. Chroni go dwóch obcych.

Jak zabić tego po prawej (obszedłem już budynek)?!

Edit: Kolejny problem... po uwolnieniu przyjaciela i przeskoczeniu na

kolejną (dolną) platformę atakują mnie dwaj kolesie. Nie da się ich frontalnie zabić, kumpel wisi na wysokości 50 metrów, a ja mam do wyboru, albo

śmierć od kolesi, albo od upadku... co robić?!

Z tego co pamiętam musisz jakoś tych kolesi rozwalić, nie mam 100% pewności bo już dość dawno w to grałem ale wiem o które miejsce Ci chodzi ;)

A ja jestem w takim miejscu na samym początku prawie.

Otóż uwolniłem się z klatki, potem zjechałem tą platformą na dół, zabiłem gościa i wyłączyłem zasilanie-nie wiem co zrobić dalej-wszystkie drzwi są zablokowane. Zauważyłem tylko, że jak mi się skończą naboje w pistoleciku to na jednym z poziomów wyskakuje strażnik i mnie zabija. Czytałem solucję, że trzeba jakąś ścianę rozwalić, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć!Help!

jak już wyłączysz to zasilanie to wjedź na środkowe piętro i z super strzału rozwal pierwszą ścianę po lewej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi teraz ktoś dokładnie powie jak przejść level

RABH
(podkreślcie sobie myszką). Doszedłem do momentu gdy dałem jako przynętę nietoperza, co dalej?Jak przejść dokładnie ten moment?Chodzi mi głównie o to jak wejść na ten trójkątny podest.Wiem tylko, że można go przewalić superlaserem, ale jak się dostać na górę podestu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX :) Nie wiedziałem po prostu, że mozna się po nich wspinać, myślałem, że obowiązuje tylko ruch w lewą stronę :) Ta gra zaskakuje mnie na kzdym kroku-robi z banalnie prostych rzeczy arcytrudne zagadki :) Chociaż trzeba powiedzieć, że jest w pełni liniowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w takim miejscu na samym początku prawie.

Otóż uwolniłem się z klatki, potem zjechałem tą platformą na dół, zabiłem gościa i wyłączyłem zasilanie-nie wiem co zrobić dalej-wszystkie drzwi są zablokowane. Zauważyłem tylko, że jak mi się skończą naboje w pistoleciku to na jednym z poziomów wyskakuje strażnik i mnie zabija. Czytałem solucję, że trzeba jakąś ścianę rozwalić, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć!Help!

przytrzymaj dłużej klawisz strzału przed drzwiami które ci blokują drogę (środkowe piętro), ale wcześniej musisz na dole zatłuc jednego strażnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem:

Jestem w podziemiach, zabiłem gościa tą zieloną, szklaną kulą, ide dalej i w dół, po chwili 2 innych zaczyna we mnie strzelać. Tu jest problem bo nie wiem jak ich zabić. Robię osłony ale to nie wiele daje, bo zaraz są rozwalane, byłbym wdzięczny z jakąkolwiek pomoc.

EDIT

Już mi się udało, poprostu musiałem trochę dłużej poczekać aż kumpel przyjdzie i mnie zabierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w podobnym miejscu. Ląduję w takiej lokacji z kolumnami (tuż po przygodzie ze zbiornikiem i wodą). Widzę przyjaciela w kanale pode mną. Dalej są schodki i z nich wychodzi zły obcy. Zabijam go - dalej jest taka lokacja z trzema ścianami i gościem który rzuca granaty. Nie mogę go zabić za cholerę. Jak to zrobić ?

ok już sobie z tym dałem radę. /

Możesz napisać jak sobie z tym poradziłeś? Bo ja za Chol... eee... khem khem nie mogę tego przejść! (A tak w nawiasie to siara że kiedyś ludzie sobie z tym radzili a teraz trzeba prosić o pomoc na forum... Takie czasy :dwarf: :dwarf: :elephant: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem w tym miejsciu wie ktoś co trzeba zrobić ?:

awwb0.jpg

super strzał nie działa na tą ścianę po prawej

(chyba że jest inna droga bo ja poszedłem samym dołem kanałów, zbiornika nie musiałem rozwalić jak to robiłem to potem nie wiedziałem jak podnieść broń a górą były granaty których nie mogłem obejść)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w podobnym miejscu. Ląduję w takiej lokacji z kolumnami (tuż po przygodzie ze zbiornikiem i wodą). Widzę przyjaciela w kanale pode mną. Dalej są schodki i z nich wychodzi zły obcy. Zabijam go - dalej jest taka lokacja z trzema ścianami i gościem który rzuca granaty. Nie mogę go zabić za cholerę. Jak to zrobić ?

ok już sobie z tym dałem radę. /

Możesz napisać jak sobie z tym poradziłeś? Bo ja za Chol... eee... khem khem nie mogę tego przejść! (A tak w nawiasie to siara że kiedyś ludzie sobie z tym radzili a teraz trzeba prosić o pomoc na forum... Takie czasy :dwarf: :dwarf: :elephant: ).

Musisz postawić osłonę blisko tych kolumn i podejść kiedy kolomny się otworzą a on rzuci granat a ty uciekaj w lewo. Sam się tym granatem zabije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...