Skocz do zawartości

Rozwiązany: AKG K518LE


Polecane posty

Aktualnie posiadam słuchawki AKGK518 lecz niestety już nie działają tak jak trzeba. Planuję kupić jakieś nowe, tylko że nie mam pomysłu jakie. Słuchawki raczej muszą być zamknięte, i mieć dobry bass jak w tych AKG :P

Myślałem nad Audio Technica Ath-sj5 lub ewentualnie Razer Electra, które mi się ostatnio spodobały.

Patrzyłem na ich spec i nie była taka zła. Tylko zastanawia mnie rzeczywista jakość dźwięku..

Co polecacie w cenie do 250zł? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Audio Technica SJ-55 i grają dość podobnie do K518. Z tym, że mają mniej basu i jest on lepiej kontrolowany. W tej cenie masz też Sony XB500. Basówki, do tego bardzo wygodne, choć na dwór raczej średnie, bo są ogromne.

Razery odrzuć - nie będą tak dobre dźwiękowo jak powyższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sony nwz-s639, muzki różnej słucham, od hip hopu po klubowa.

Nausz konieczne, wygodnie mi się je nosi, a np pchełki tylko jako zastępcze mam :)

Trochę sie już do tych moich akg sie przyzwyczaiłem, ładnie się już wygrzały, recabling nawet robiłem tylko teraz coś z cewka nie tak bylo a lutowanie pomogło tyle, że obie słuchawki graja, a nie tylko jedna.

I szukam w sumie czegoś z podobną barwą dźwięku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też obadać Superluxy HD661. Nie będą tak basowe jak AKG, ale to wciąż ciepłe słuchawki do tego podobno świetnie grające. Według jednego z testów zagranicznych grają niewiele gorzej od kilkukrotnie droższych Sony MDR-7506.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem opinie o tych słuchawkach i widzę, że są całkiem dobre. Tylko szkoda, że nigdzie ich posłuchać nie można.

A dziś byłem w media markt i ze wszystkich słuchawek jakie mieli dostępne do sprawdzenia to właśnie te k518 najlepiej zagrały i mam dylemat czy kupić coś nowego czy po raz drugi kupić te akg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś byłem w media markt i ze wszystkich słuchawek jakie mieli dostępne do sprawdzenia to właśnie te k518 najlepiej zagrały i mam dylemat czy kupić coś nowego czy po raz drugi kupić te akg.

DJ-ki grają dobrze jak na swoją cenę jeżeli ktoś lubi mocny bas. To chyba najlepsza basowa propozycja do 200 zł. Jak ci się cały czas podobają, to czemu nie. Czasami zmienianie słuchawek nie wychodzi portfelowi na dobre i szukamy w nieskończoność czegoś, co może nie istnieć, albo kosztuje za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zależy ci na mocnym bassie to może brainwavz HM3? Twórcy jak w większości ich modeli poszli w bass, jest on mocny i głęboki ale nie zachodzi na inne pasma, do hip hopu czy klubowej nadadzą się, gorzej z rockiem bo podobno instrumenty się zlewają. (Głównie najnowsze kawałki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ-ki grają dobrze jak na swoją cenę jeżeli ktoś lubi mocny bas. To chyba najlepsza basowa propozycja do 200 zł.

No właśnie. Teraz trafiłem na allegro na AKG K 512 MKII. Tylko pytanie jak to będzie grało. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad Audio Technica Ath-sj5.

A jak dalej nie będę mógł się zdecydować to kupię te co miałem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem, ale pisałeś wyżej, że z do rocka nie są za bardzo a ja ten gatunek muzyki też lubię więc nie wiem czy będą mi pasowały. :)

edit

Bo w sumie teraz w grę wchodziłyby takie modele:

- K518(po raz drugi :P)

- CALe!(dziś słuchałem u kolegi, spodobały mi się tylko jak z izolacją?)

- Audio Technica Ath-sj5

- AKG K520

Dobrze by było gdyby były zamknięte i portable :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobały ci się CALe to możesz brać, izolacje oceniłbym na 4/6, jest dobrze ale nie idealnie, dosyć dużo otoczenai słychać, ale po włączeniu muzyki nie ma problemu. Sam używałem CALi jako "na dwór" ale zostały troszkę uszkodzone. Co do Cali są w miarę uniwersalne, electro-house i podobne dobrze mi się słuchało, a podobno w rocku spisują się najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, przekonałeś mnie :)

Bo dziś i wczoraj ich słuchałem i bardzo mi się spodobały tylko właśnie nie wiedziałem jak wyciszają.

Także pewnie niedługo je kupie :)

Do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...