Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kampor

Pomocy w aktualizacji sterów audio.

Polecane posty

Pojawiło się tylko to, może chodzi o to drugie?

http://imageshack.us/f/51/beztytuupsm.png/

Może jakieś inne stery pomogą.. ;o Bo te nowe 1. nic nie pomogły 2. wydaje mi się, że jest gorzej, chociaż ja jestem na tym punkcie przewrażliwiony, głowy nie dam czy na starych sterach było lepiej ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyś naciskał na obrazku - Właściwości: Dźwięk i urządzenia audio - tę "pierwszą Głośność" (czyli, przy urządzeniu domyślnym dla odtwarzania dźwięku) i otwiera Ci się Głośność główna (trzeci obrazek, od lewej), natomiast po naciśnięciu "Głośności drugiej" (tej po środku, gdzie jest mikrofon), powinna pojawić się - Regulacja nagrywania (dość podobny panel do tego z Głośnością główną).

Na pewno klikasz na to co potrzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak klikam na ten mikrofonik > głośność, wyświetla mi się okienko i tam jest napisane Tylne WE, we właściwościach sobie coś tam włączyłem i pojawiło mi się tam Miks stereo, mogę wybrać jedno z nich, i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mam możliwość "zaznacz" albo tylne we albo stereo miks, nie wiem co to za różnica, ale pasek głośności jest na dole.

Próbowałem podłączyć z przodu, ale wtedy w słuchawkach słychać taki dziwny pisk, innych wejść już chyba nie ma. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko oznacza, że od początku była jakaś usterka.

Może to głupie, ale wyłącz kompletnie kartę dźwiękową albo zwyczajnie wszystko wycisz (Głośność główna) i sprawdź, czy aby, to "pykanie" nadal nie występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszystko jest wyciszone, nic nie pyka.

Btw znalazłem sposób na zmniejszenie tego szumu gdy słuchawki są cicho, w regulacji nagrywania przełączam z Tylne WE na Miks stereo, wcześniej szum był cały czas identyczny, teraz jest proporcjonalny do ustawionej głośności, cały czas mam ustawione na 1/3 więc teraz szumu prawie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje - jeśli chodzi o stronę "softwarową" - sprawdzenie ustawień w panelu SoundMaxa. Nie wiem, jak on wygląda, więc wrzuć screeny (tylko zmniejsz trochę rozdzielczość, używam telefonu i na tej co masz obecnie, będzie mi ciężko wszystko dokładnie "oblukać").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po pełnej instalacji panel się zmienił na gorsze, nie mam pojęcia dlaczego. Inaczej wyglądał jak przywróciłem stare stery na próbę, inaczej wyglądał po odinstalowaniu sterów i resecie kompa ( te stery się chyba na nowo instalują po restarcie ), teraz przy zainstalowanej najnowszej wersji wygląda on tak samo, zanim zacząłem się w to bawić..

http://imageshack.us/photo/my-images/51/beztytuuwkb.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...