Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

Roccat Pyra?

Polecane posty

Witam. Kolejny raz przymierzem się do zmiany mojego x760 white fire (optyk) bo statnio zdaża się jej fiksować (zniknięcie kursową chwilowe.zmniejszenie precyzji kursor "lata" itp.). I natknełem się ma mysz roccat Pyra. Przyznam że czytając opis i oglądając zdjęcia pomyślałem że ktoś stworzył myszkę dla mnie świetny wygląd, optyk, mała lecz powinna być wygodna. Cena też do przyjęcia około stówki. Tylko pytań jakie macie o niej opinię? I czy jest dużo mniejsza od mojej obecnej myszki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensor prawdopodobnie będzie się dziwnie zachowywał. Nie wiem jak dokładnie jest z pyrą ale podam ci przykład z droższego modelu tej firmy Kone - pierwsza wersja miała problem z padającymi rolkami, wydali wersję + gdzie niby mieli to naprawić, ale wyszło na t samo i do tego wsadzili tam gorszy sensor.

Poszukaj na allgero X748, ale upewnij się, że jest na sensorze Avago 3080, ponieważ pojawiła się gorsza wersja z PixArt'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku posiadam droższy model ROCCAT KOVA +,jestem z niej zadowolony nie mam z nią żadnych problemów polecam.Dodatkowo można ustawić w niej rożne kolory podświetlenia.

Klawiaturę też mam ROCCAT VALO także narzekają na nią że jak się włączy podświetlenie to że piszczy a to jest prawie niesłyszalne chyba ze przyłożysz ucho do klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używał ktoś tej myszki? Bo z całym szacunkiem ale wole się nie kierować suchymi faktami i paroma przypadkami awarii. Powód np. w xperiach neoV wystepowały restarty było ty mały procent egzemplarzy a doszło to do takiej sytuacjii gdy osoby interesujące się nad tym telefonem był przekonane że kążdy egzemplarz miał ten problem.

A jak realizowana jest gwarancja w produktach roccat? Wysyła się do sklepu?

Ups sorry za dubla ale zapomniałem edytowac. Jak sie moderatorowi chce to można zlaczyć te dwa posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lepiej kupić sprawdzonej myszki? Skoro problemy się zdążają to znaczy że są. Z myszkami podanymi przez Pitera nie będziesz miał problemów. Jeżeli chcesz coś tańszego to zawsze masz X748.(Tylko trzeba uważać na wersje V-Track z sensorem PixArt który jest do...)

//Edit: http://forum.pclab.pl/topic/763371-Uwaga-n...X748K-z-VTrack/ W sumie nie wiem jaki problem ma A4Tech problem z tym dobrym, popularnym modelem, że musiał zacząć kombinować... Dostał kasę od tego PixArta czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze x-748k nie chce bo nigdy nie używałem myszki aż tak profilowanej. A co do tych innych są po prostru za drogie najtaniej są po ok 140 zł plus pszesyłka i już się robi 160 co dla mnie już za dużo.

P.S A4tech już raczej w życiu nie kupie głównie przez słabe ślizgacze i tragiczny kabel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używałeś podkładki że piszesz słabe ślizgacze? Poza tym teraz każda mysz jest profilowana, ja jestem leworęczny i używam mx518 i nie robi mi problemów.

//Edit: Skoro tak bardzo chcesz to bierz tą kove, ale potem nie płacz że nie pomogliśmy. Chcemy cię ostrzec że ten roccat może być po prostu do [beeep].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...