Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zohan27

Wymiana częsci w komputerze

Polecane posty

Z68 nie ma "wyłączności" na obsługę Ivy Bridge. P67, H67 i H61 też będą obsługiwać IB. Z68 Pro3 ma bardzo kiepską sekcję zasilania (przegrywa pod tym względem z P67 Pro3), a P67A-GD55 pod tym względem wypada tak samo jak P67 Pro3; w jej cenie są lepsze płyty, jak np. ASRock Z68 Extreme3. Ale nawet P67 Pro3 wystarczy z nawiązką i będzie pasować.

Co do Ivy Bridge... jak się nie spieszy, to można zaczekać. Ale na obniżki cen starych i5 bym nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Pamięci to mój kumpel napisał mi :

weź każde inne, tylko nie Kingston - występują z nimi czasem pewne problemy.

Też tak sądzisz ??? Czy kiedyś były jakieś problemy ale teraz już nie ma ???

Ale jeśli są to podaj inny przykład pamięci który bd pasował do 970 Extreme3 :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o Kingstone'ach to bujda - każda fima produkująca pamięci, produkuje czasem wadliwy egzemplarz. Np. polecane przz rok Goodram'y - znajomemu wywaliło duuuuużo błędów, a z gwarancją tak różowo nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co raczej bd kupował:

477 zł AMD Phenom II X4 960T Black Edition, Socket AM3, 3,0GHz, 8MB, 95W, BOX (HD96ZTWFGRBOX)

565 zł MSI Radeon 6850 Cyclone ,1GB GDDR5 (256bit) PCI-E /DualDVI/HDMI/DP (R6850 Cyclone 1GD5 PE/OC)

357 zł Gigabyte GA-970A-UD3

85 zł Kingston KHX1600C9D3B1R/4G

= 1484 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o Kingstone'ach to bujda - każda fima produkująca pamięci, produkuje czasem wadliwy egzemplarz. Np. polecane przz rok Goodram'y - znajomemu wywaliło duuuuużo błędów, a z gwarancją tak różowo nie jest...

Nom Tak to ja :P . tomsto ma racje nie patrz aż tak mocno na producenta bo każdy czasem coś wadliwego wrzuci do obiegu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...