Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darth Jason

Zasilacz jaki pojecicie i czy obecny wystarczy ?

Polecane posty

Witam,

Przesiadłem się ostatnio na nową platformę Intela mianowicie LGA-2011 zakupiłem już między innymi:

Płytę główną: ASUS Rampage IV Extreme

Procesor: Intel Core i7 3960X

Pamięć ram: PATRIOT Viper Xtream DDR3 3 x 4GB 2000MHz XMP

Przymierzam się do OC

Kartę graficzną (Gainward NVIDIA GeForce GTX 460 GS 2GB) oraz dyski 2X WD Caviar Black 500GB WD5001AALS 32MB jak na razie pozostaną stare, a w przyszłym miesiącu przymierzam się do zakupy SSD oraz czekam na nowości od nVidia ale mniejsza o to.

Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaki zasilacz byście mi polecili ?

PS. Obecnie mam na stanie jeszcze stary Modecom VOLCANO 650W ATX PFC jednak boje się nim odpalać obecny sprzęt dlatego chciałem się również zapytać czy tym czasowo wystarczy on przez zakupem nowego gdyż obecnie pozostał mi jedynie netbook.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz starczy nie tylko tymczasowo, ale również na stałe. Choć oczywiście jak masz chęć to go można wymienić na coś nowocześniejszego - kwestia tylko tego jaką planujesz w przyszłości kartę graficzną, i czy będzie SLI/Crossfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

Na razie poczekam co zaoferuje nVidia potem się pewnie zastanowię nad SLI :wink:

Teraz jednak zaczynam składać nowy sprzęt i przetestuję go na starym zasilaczu, mam tylko nadzieję że nic nie wybuchnie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem przy tym, że masz na myśli SLi z topowych jednojajowych modeli (GTX680) ;) Zastanowiłbym się w takim przypadku nad np. OCZ ZX 1000W - niezła jakość wykonania, przystępna cena.

A stary zasilacz do obecnego zestawu da radę (ba, do jednego GTX680 też, no chyba że się okaże strasznie prądożerny). Nie masz się czego obawiać, może to nienajświeższa konstrukcja, ale trzyma poziom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...