Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matio55

Xbox 360 czy PS3 ?

Polecane posty

Witam

Mam następujące pytanie, którą konsolę opłaca się bardziej kupić Xbox'a 360 czy PS3 Slim do grania tylko w Fifę 12, chodzi mi głównie tylko o tą grę bo w resztę wolę pograć na PC. O obu konsolach nie wiem za dużo, jak wygląda gra przez sieć, czy trzeba coś płacić za granie online ? Czy Fifa 12 różni się czymś w wersji na Xboxa lub PS, nie wiem na jedna jest więcej tricków lub jest lepsza grafika?

Proszę o pomoc bo odkładałem pieniądze i nie chciałbym dokonać złego zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemniej gra się w Fifę zapewne na X360, graficznie też może być nieco lepiej. Z drugiej strony, do gry online potrzebny jest płatny gold. Sama konsola za to jest tańsza (tylko do Fify możesz kupić wersję 4GB i zainwestować w 16GB pendrive).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opisz mi jakoś bardziej tą opcję z tym goldem, dużo trzeba płacić ? A jak to jest na PS3 ?

A co do tej konsoli 4 GB to jaka jest różnica z wersja 160 GB ( oprócz pojemności ofc ) ta pamięć jest na save tylko ? Czy może można tam wrzucić np. muzykę lub gre zainstalować ? ( jest taka opcja ? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matio55 - Na PS3 multiplayer jest za darmo(jest opcjonalna opcja PSN+, ale nie jest ona potrzebna do gry multiplayer).

Aktualnie, za roczny abonament na Xbox Live zapłacisz około 130 zł.

Bez abonamentu nie można grać w multiplayer.

Dysk w konsoli przydaje się do przechowywaniu profili i save'ów, lecz także nie ma problemu żebyś tam zgrał muzykę z płyt(z tego co pamiętam nie ma możliwości kopiowania z pendrivów, ale mogę się tu mylić) czy jakieś filmy, ale także, do tego co napisałeś, do instalacji gier.

Dzięki zainstalowaniu gry na dysku, chodzą one zauważalnie szybciej, co jest dość przydatną opcją, więc lepiej kupować konsolę z normalnym dyskiem, osobiście uważam że wersja 4GB się nie opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graficznie gry na tych konsolach różnią się, czy wyglądają tak samo ? I czy jak mam trochę starszy telewizor ( nie plazma ) to mogą być jakieś problemy z obrazem ? Głównie chodzi mi o PS3 bo jednak płacic 130 zł za opcję gry w sieci to jest prawie cena gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekki offtop, ale moim zdaniem powinieneś zapoznać się również z innymi grami na konsole /ew. kupić konsolę używaną. Dla jednej gry naprawdę nie warto wydawać tyle kasy na ten sprzęt, a część gier można dostać dosyć tanio. Pomyśl również o ewentualnym kupnie używanej konsoli, może to nie nówka, ale kilka stów byś oszczędził. Takie jest moje zdanie na ten temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj konsoli wyłącznie pod Fifę. FIFA 12 jest identyczna na wszystkich platformach. Z dobrą radą wyszedł vAHeR. Jeśli już chcesz się zdecydować na konsolę to porównaj gry. Jeśli masz już PC do gier to lojalnie przestrzegam przed zakupem X360. Może to być tylko moja opinia, ale w sytuacji gdy dotychczasowy gracz PCtowy zamierza kupić jeszcze konsolę to sprzęt Microsoftu jest najgorszym możliwym wyborem. W multiplatformy lepiej grać na PC, a X360 ma do zaoferowania dużo mniej tytułów na wyłączność niż PS3 czy nawet Wii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie PS3 będzie lepszym wyborem, a nie wiem czemu w zasadzie na początku byłem bardziej przekonany do Xboxa. I chyba zrobię tak jak polecacie kupię używaną konsolę a zaoszczędzoną kasę wydam na nowe TV bo niestety mam z kineskopem ;/ Także przyjdzie mi poczekać jeszcze z miesiąc lub dwa :) A możecie zapodać jakiegoś linka albo nazwe właśnie do TV niedrogiego max 32 cale, żeby orientacyjnie zobaczyć za czym się rozglądać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...