Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
NO i dzisiaj sobie pograliśmy... :evil: NIkt sie nie stawił oprócz S@dohi`ego, na którego musiałem oczywiscie czekać bo ściągał pliki :evil: NO ale jakos pograliśmy... na Platinum. Nawet nie wiecie jak ten serwer się zmienił :( Mapki wogóle jakies co pierwszy raz na oczy widze, lagi po kilku minutach łapia mnie niemiłosiernie i jak tu do cholery grac :/ Nawet wyników nie spisywałem, ale odchodząc S@dohi był drugi, a ja chyba 6 na 7 :evil:

Ech widzice Mejste się zdererwował trochę . Trzeba go pocieszyć następnym razem stwai się większość ( mam nadzieję). W sobotę na 100% zagram , moge nawet dzisiaj , ale trzeba będzie mnie złapać.

Normalnie ......Platinium........... :shock: Szok totalny i termiczny naraz. Mapy jekieś takie ..... dziwne i nieciekawe. Lagsów sporo było. Baaaardzo dziwnie się na nim strzelało , tak jakby mój celownik miał chwilowe opóźnienie. Trzeba znaleźć lepszy serwer. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Właśnie, ostatnio w wyszukiwarce serwerów nie moge znaleźć serwera Platinium mimo że już kiedyś na nim grałem :(. Dolina bo IP znowu kurde nia pamiętam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech widzice Mejste się zdererwował trochę . Trzeba go pocieszyć następnym razem stwai się większość ( mam nadzieję). W sobotę na 100% zagram , moge nawet dzisiaj , ale trzeba będzie mnie złapać.

No tak w sobote pewnie i tak nikt nie grał :P Ja bym zagrał, lae byłem na działce i dość późno wróciłem do domu :) Ale taka informacja dla was: od wtorku będę miał właściwie freetime non-stop więc jesli tylko bedę w domciu i ktos bedzie chciał zagrać to niech pisze tu na forum, albo na gg (zazwyczaj jestem niewidoczny - piszcie może odpowiem :))

Właśnie, ostatnio w wyszukiwarce serwerów nie moge znaleźć serwera Platinium mimo że już kiedyś na nim grałem :(. Dolina bo IP znowu kurde nia pamiętam :/

Platinum jest na samym dole tam gdzie są jolty. Cała nazwa pozostała bez zmian, tylko Platinum nie jest już napisane w biłym kolorze, tylko w ciemnoniebieskim, więc może dlatego trudniej go znaleźć :P Aha IP pozostało bez zmian 195.149.21.46:28960

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine

Cześć. Jak wam brakuje ludzi do gry :? , to wlaśnie znalazł się następny. Od środy mam stałego neta w domku :) , dlatego tak późno sie zglaszam na partyjki w SOF-ie. Na razie testuje ustawienia klawiszy i nie gram na maksimum możliwości :wink: .

Chyba juz sie raz spotkalismy na serwerze platinium.

Swoje GG wam teraz nie podam, bo piszę z pracy, a tu go mieć nie mogę. Domowego nie pamietam, ale jak wróce to wrzucę w swój profil.

Bedę przede wszystkim wieczorami(przyjemna atmosfera, ciemno i wogóle lepiej sie gra).

Teraz w niedziele też mogę być. Jak tylko naprawie swój win98SE to zainstaluje te anticheatowskie programy o których pisał Mejste.

To do wieczora :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz sie raz spotkalismy na serwerze platinium.

Aha przypominam sobie :) A tak apropo to serdecznie witamy :) Jestem ciekaw jak mnie tu znalazłeś :) A co do dzisiejszego wieczora to odpada (ludzie dziś mecz Francja-Anglia - nie moge przepuscić takiej fety ^^)

Czemu nikogo nie było w czwartek? :9 Zawsze kiedy ja mogę grać, to Wy nie możecie....albo się mijamy :wink:

jak to nikogo nie było w czwartek? byłem ja, S@dohi i Killing Machine. Co prawda byłem dosyć krótko bo miałem straszne lagi, ale byłem :) a rzeczywiscie zawsze się ciągle nie możemy dogadać z terminem. trzeba to zmienić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Platinum jest na samym dole tam gdzie są jolty. Cała nazwa pozostała bez zmian, tylko Platinum nie jest już napisane w biłym kolorze, tylko w ciemnoniebieskim, więc może dlatego trudniej go znaleźć Aha IP pozostało bez zmian 195.149.21.46:28960

Dzienkus stary za ip bardziej sie przyda bo i tak jakoś moja standardowa wyszukiwarka nie może znależdż Platiniuma. A tak przy okaji to w następny weeakend napewno będe o której tam godzinie chcecie (byle nie o 1:00 bo brachol śpi a komp jest u niego :P). Przynajmniej bedzie więcej mięsa armatniego i będziecie sobie mogli frag rate podwyższyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail!

Ja mogę grać w tym tygodniu w dowolny dzień, byle nie piątek i sobota (mam dwie osiemnastki pod rząd, więc niedziela raczej też odpada :D )

Proponuję więc wybrać jakiś dzień np. środa albo czwartek, zebrać lud i jedziemy.

A co do dzisiejszego wieczora to odpada (ludzie dziś mecz Francja-Anglia - nie moge przepuscić takiej fety ^^)

:D Francja rules 2:1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi jak się namyślicie to napiszcie mi z łaski swojej wiadomość na gg!! Oki??

Jak się namyślimy to damy znać tu na forum, więc zajrzyj tutaj sobie.

A po drodze nie pisz takich do niczego potrzebnych postów. Jak można być tak leniwym??? Oki to ja też coś takiego napiszę: Jak Sof 3 pojawi się to napiszcie mi na gg - bo chcę wiedzieć :P.

EDIT: Włączcie mi kompa przez gg , bo mi się nie chce , a po drodze zróbcie mi kanapkę. :D (joke)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Jak będzie niedługo jakiś meczyk to też chętnie z wami popykam. Zakładając oczywiście, że gdzieś mi się płytka od SoF-a nie zawieruszyła... :) Jak coś będzie to dajcie znać na forum. Mecz na Platinum rzecz jasna? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie niedługo jakiś meczyk to też chętnie z wami popykam. Zakładając oczywiście, że gdzieś mi się płytka od SoF-a nie zawieruszyła... :) Jak coś będzie to dajcie znać na forum. Mecz na Platinum rzecz jasna? :twisted:

Kogo moja mętne oczy widzą :D Kupe lat :!: :wink: Z graniem to z chęcią zapraszamy, ale czy na Platinum to nie wiem :/ Po pierwsze musisz sciagnac dwa pliki, które podałem chyba na górze tej strony, a po drugie Platinum się teraz jakiś dziwny zrobił - dziwne mapki, spore lagi... ech nie te czasy :(

Ja chce sie spytac jak to zrobic aby nad obrazkiem pisalo czlowiek lub cos takiego

ale moge pograc z kims przez siec:)

Czyli chciałem się o cos spytać, a ten dopisek na dole dodałem by mojego postu nie zaliczyć do offtopowania :wink: Po pierwsze to z takimi pytaniami to zapraszam do działu problemy i propozycje, ale skoru tu jesteś to Ci wytłumaczę.

Te napisy nad obrazkami (avatarami) są to rangi. Można je zdobyć za odpowiednią ilość postów. i tak za

10-24 - Hobbit

25-49 - Goblin

50-99 - Ork

100-249 - Krasnolud

250-499 - Człowiek

500-999 - Elf

1000-2499 - Skalny Troll

2500-4999 - Ent

5000-9999 - Smok

10000 i więcej - Czarny Smok

Ale ostrzegam, jeżeli będziesz pisał posty tylko po to by uzyskać jakąś rangę to długo na tym forum nie posiedzisz... pisz dobrze i z sensem, a rangi same przyjdą :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine

Eee?! Czyżby "zamierał" nam SOF-ek :cry: ?

Muszę "podnieść leżącego", a więc co powiecie na jakąś partyjkę. Nie bedę mówił kiedy. Sami coś zaproponujcie. Ja niemal zawsze (dokładnie to wieczorem) jestem gotowy do gry.

To jak? Kiedy :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Pani proponuj popykac w SoFa jutro o 17 badz 20 :) Serwer raczej Platinum chyba ze beda lagi to sie zmieni. Jutro dla mnie jest odpowiedni termin bo w czwartek mam zakonczenie, a w piatek pewnie jakas imprezka bedzie :) No i oczywiscie w sobote o 20 rowniez gramy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine

Jak dla mnie to może być 17 i 20, ale żeby nie mieszać za dużo to będe na SOF-ie (siedział :lol: ) o 17. Jak o tej porze nie będzie nikogo to zajże też o 20.

A więc 17:00:00 i 0 milisekund :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac jedynym czlowiekiem, ktory nie rzuca slow na wiatr jest Killing Machine... reszta sobie olala termin :( No ale jakos we dwojke pogralismy. na pierwszej mapce (malej, ale za to bardzo milej) ja razem z Killing Machine rzadzilismy :D Obydwoje zajelismy pierwsze miejsce z takim samym wynikiem 44 fragow :) Na drugiej mapce niestety tak gdzies w srodku gry killing machine mnie opuscil i zostalem sam. mapka byla duza, a ludzi nie za duzo raptem 8 ludzi (a mapa byla naprawde duza). zajalem na niej 3 miejsce z dorobkiem 35 fragow.

W sobote nie wiem czy bede o 20, tak wiec jesli cos to grajcie bezemnie i napiszcie tu jakas relacje (na co ja sie ludze i tak nikt nie bedzie pewnie gral :()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...