Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Gość +Trigger+

No ja zabardzo nie mogłem grać wtedy bo "wielkie ściaganie miałem" i bynajmniej nie było to na klasówke czy coś w tym stylu :P Nie mniej jednak już SoF'a sobie zainstalowałem i ... I'm ready for the rock. No ale faktycznie jak Mejste'ego nie będzie to nie zadobrze bo nie będziemy mieli gdzie grać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm, nie bardzo rozumiem. Chodzi Wam o to że bez Mejste nie można będzie grać? A to niby czemu? Rozumiem że dobrze się z nim gra itp. ale bez przesady :) Jakiś serwer zawsze się znajdzie, a gramy pewnie jak zwykle w sobotę. Ktoś niech rzuci godziną, a inni się dopasują (albo i nie :P). A o moderowanie to bym się nie martwił - Volt wbrew pozorom dość często tu chyba zagląda, tylko po prostu nic nie pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tutaj ludzie są zawsze grzeczni, to i po co ma coś pisać :?: Prywatnie też się raczej chyba nie wypowiada...

No, to będzie was już o dwóch mniej, ja dzisiaj jade we góry (chyba już tutaj o tym pisałem, nie pamiętam:)) i nie wróce do soboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie (i Pani ;) ) widzę że coraz mniej nas zostaje, a co za tym idzie gra w tą sobotę jest wątpliwa... Część z Was wyjeżdża, z Retsem nie wiadomo co jest (od tygodnia ma ustawiony opis "wracam przed 20" - obawiam się że odcięli mu sieć... :? ).

Komu w takim razie odpowiada sobota np. godzina 20? Wszelkie sugestie odnoście czasu przyjmuje na gg, jak coś to może się jakoś ustawimy, ale najpierw warto się dowiedzieć czy KTOKOLWIEK zagra.

Over & Out ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Storm_One

Ja powinienem być, ale jak wiadomo wszystko może się jeszcze zdarzyć. Będe tak na 90%.

Ps. Mam nadzieję że będzie więcej osób, bo jak na razie coś słabo :? POBUDKA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

No widzicie zawsze sie ktoś chętny znajdzie, nie mniej jednak szkoda że z wami nie pogram w tym tygodniu (wiecie wyjazd :)), ale jak to mówiłem wcześniej w przyszłym tygodniu to odrobie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, tak wam się tylko wydaje że Volt rzadko zagląda - po prostu mniej zamyka, mniej ostrzega - a to dlatego że młody (Mejste;) jest szybki i pełny zapału...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda , że Mejste wyjechał w Beskidy i kto teraz załatwi serwer :twisted: i datę gry. A już o moderowaniu " Grmay w sieci" nie wspomnąc. Wiem , że Volt rzadko tutaj zaglądda, ale do soboty może sie wiele stać.
No ale faktycznie jak Mejste'ego nie będzie to nie zadobrze bo nie będziemy mieli gdzie grać

Och widze że mnie raptem tydzień nie było a już za mną tęsknicie :P Kurde skąd wy sobie wymyśliliście, ze ja załatwiam serwer? Ja tylko wyszukuje jakiś porządnych na liscie i wam przekazuje. NIe adminuje tez żadnego serwera do gry w SoFa. A co do moderowania Gramy w Sieci to przecież sam nie moderuje... Volt staruszek też tu od czasu do czasu zaglada, więc się nie przejmujcie za bardzo :)

Hej panowie kiedy i gdzie pogrywacie w Solidera ? Pogniewacie sie jezeli chcialbym sie przylączyć ?

My się pogniewwamy? My będziemy bardzo szczęsliwy jeśli coraz więcej osób będzie grać :D

E tam, tak wam się tylko wydaje że Volt rzadko zagląda - po prostu mniej zamyka, mniej ostrzega - a to dlatego że młody (Mejste;) jest szybki i pełny zapału...

Oj starzejesz się Volt, to widać :P

A co do grania to proponuję jak zwykle sobotę godzine 20. To tak wstępnie, bo przecież do soboty może się bardzo wiele zmienić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry ;p

neta rzeczywiscie nie mam =/ [chyba 10 dzien juz leci ;O nie wiem jak ja to wytrzynuje ;)] ..... nie mam pojecie kiedy znow mi cos podlacza :D

Prawdopodobnie bedzie to juz neostrada :D .... no ale prawdopodobnie bedzie to tez na koniec czerwca .... [jesli nie na poczatku lipca ;O]

no nic ..... pozdrowienia z lekcji inormatyki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

A ja za prawde powiadam wam, SoF wersja platinium ma bug'a takiego samego jak SoF II, tj. po reinstalce wina (prawdziwy gracz powinnien wiedzieć że tak ową robi sie przynajmniej raz na miesiąc :P) blokuje sie GHOUL engine czyli krew i całe związane z nią animacje :(. Damn it's sucks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo rets to lipnie :/ Ale ja wszystkich chętnych zapraszam na grę w czwartek o 20. Akurat mamy długi weekend to i pograć więcej mozna. Serwer na dzień dzisiejszy Platinum (mam nadzieję że wszyscy zainstalowali te programy...), choć może się zmienić. jakby co nazwe serwera bede mial w opisie na gg. Jeśli macie uwagi co do godziny to piszczcie tutaj, a ja postaram się do nich zastosować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i dzisiaj sobie pograliśmy... :evil: NIkt sie nie stawił oprócz S@dohi`ego, na którego musiałem oczywiscie czekać bo ściągał pliki :evil: NO ale jakos pograliśmy... na Platinum. Nawet nie wiecie jak ten serwer się zmienił :( Mapki wogóle jakies co pierwszy raz na oczy widze, lagi po kilku minutach łapia mnie niemiłosiernie i jak tu do cholery grac :/ Nawet wyników nie spisywałem, ale odchodząc S@dohi był drugi, a ja chyba 6 na 7 :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...